English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Manchester United - Sporting Braga Live Stream | Manchester United - Sporting Braga Live Streaming | Manchester United - Sporting Braga Streaming

Manchester United - Sporting Braga Live Stream
Mesterligaen, Gruppe H | 23. October 2012, 20:45 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Se live fotball streaming online med http://www.football-streams.com/
- en av de største live fotball streaming sider på Internett.

Få direkte tilgang til live streaming fra alle de store ligaer:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League og mange flere ...

For kun £29.99 får du ett års ubegrenset tilgang til streaming af kampe fra alle de store fotball-ligaene...

    Se Manchester United vs. Sporting Braga

     Slik kan du se online fotballstreaming LIVE
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ og registrer din konto.

 2. Brug Paypal eller Visa til betaling af de £29.99 å få ØYEBLIKKELIG
      tilgang til livestreaming av alle de store fotballkampene i ett år.

 3. Velg Manchester United vs. Sporting Braga for å begynne å se!


      KLIKK HER for å komme i gang......




Gratis Live Streams

  Fri 24. October

17:45 | Cordoba, Argentina
  Trungelliti - Gonzalez

18:30 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - FSV Frankfurt

18:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Union Berlin

18:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - VfL Bochum

18:30 | Superligaen
  Silkeborg IF - FC Vestsjaelland

18:30 | Første liga
  FAC Team für Wien - Mattersburg

18:30 | Første liga
  SV Horn - SC Lustenau

18:30 | Første liga
  Wacker Innsbruck - SKNV St. Pölten

18:30 | Første liga
  SV Kapfenberg - TSV Hartberg

18:50 | Basel, Sveits
  Coric - Nadal

19:00 | Süper Lig
  Kasimpasa - Konyaspor

19:15 | Cordoba, Argentina
  Ghem - Gonzalez

20:00 | Ligue 2
  AC Ajaccio - Valenciennes

20:00 | Ligue 2
  SCO Angers - Clermont Foot

20:00 | Ligue 2
  Arles - Chamois Niort FC

20:00 | Ligue 2
  Brest - Gazélec Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  Nimes - Auxerre

20:00 | Valencia, Spania
  Robredo - Andujar

20:00 | Ligue 2
  Orleans 45 US - Creteil

20:00 | Ligue 2
  Sochaux - Stade Laval

20:00 | Eerste Divisie
  Almere City FC - Helmond Sport

20:00 | Ligue 2
  Chateauroux - Tours

20:00 | Eredivisie
  ADO Den Haag - FC Dordrecht

20:00 | Eerste Divisie
  FC Volendam - De Graafschap

20:15 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - Slovan Liberec

20:20 | Basel, Sveits
  Federer - Dimitrov

20:30 | Pro League
  Lierse - KV Mechelen

20:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - 1. FC Köln

20:30 | Ligue 1
  Toulouse - Lens

20:30 | Første liga
  USK Anif - LASK Linz

20:30 | 1. divisjon
  Wisla Krakow - Podbeskidzie Bielsko Biala

20:45 | Championship
  Fulham - Charlton

20:45 | Premier League
  Aberdeen - FC Motherwell

21:00 | Primera Division
  Celta de Vigo - Levante

21:00 | Serie B
  Modena - Bologna

21:30 | Primeira Liga
  Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes

21:45 | Cordoba, Argentina
  Cachin - Arguello

  Sat 25. October

01:00 | Primera Division
  Nublense - Union Espanola

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Belgrano - Rosario Central

02:00 | Major League Soccer
  Chicago Fire - Houston Dynamo

02:30 | Primera Division
  Jaguares - America

04:30 | Primera Division
  Santos - Unam Pumas

08:30 | Tour Finals Singapore, Singapore
  Williams - Wozniacki

08:30 | Indonesia Super League, Gruppe A
  Persipura Jayapura - Semen Padang

10:45 | A-League
  Melbourne - Melbourne Heart

12:00 | Premier League
  Amkar Perm - FK Rostov

12:00 | Tour Finals Singapore, Singapore
  Radwanska - Halep

13:00 | Virsliga
  Skonto Riga - Ventspils

13:00 | Virsliga
  FK Jelgava - Jurmala

13:00 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - Düsseldorf

13:00 | Veikkausliiga
  Kuopio PS - Vaasa PS

13:00 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Karlsruher SC

13:15 | Championship
  Millwall - Cardiff

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Sivasspor - Caykur Rizespor

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Fenerbahce - Genclerbirligi

14:00 | PrvaLiga
  Zavrc - NK Maribor

14:00 | Ligue 2
  Troyes Aube - Dijon

15:00 | Süper Lig
  Sivasspor - Caykur Rizespor

15:00 | Premier League
  Torpedo Moscow - Kuban Krasnodar

15:00 | 1.NHL
  Istra 1961 - Slaven Belupo

15:00 | Serie B
  US Avellino - Lanciano

15:00 | Serie B
  PRO Vercelli - Perugia Calcio Spa

15:00 | Serie A
  Empoli - Cagliari

15:30 | 1. divisjon
  Lechia Gdansk - Slask Wroclaw

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Hannover

15:30 | 1. divisjon
  Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Freiburg

15:30 | Indian Super League
  Delhi Dynamos FC - Club Chennai

15:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - SC Paderborn

15:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Hamburg

15:30 | Bundesliga
  E. Frankfurt - VfB Stuttgart

16:00 | Championship
  Birmingham - Bournemouth

16:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - SK Rapid Wien

16:00 | Championship
  Bolton - Brentford

16:00 | Championship
  Derby - Wigan

16:00 | PrvaLiga
  Publikum Celje - Kalcer Radomlje

16:00 | Championship
  Ipswich - Huddersfield

16:00 | PrvaLiga
  NK Domzale - NK Koper

16:00 | Championship
  Leeds - Wolverhampton

16:00 | Allsvenskan
  Häcken - Gefle

16:00 | Championship
  Middlesbrough - Watford

16:00 | Championship
  Nottingham Forest - Blackburn

16:00 | Championship
  Reading - Blackpool

16:00 | Championship
  Brighton - Rotherham

16:00 | Segunda Division
  Mallorca - CE Sabadell

16:00 | Primera Division
  UD Almería - At. Bilbao

16:30 | Eerste Divisie
  VV Venlo - RKC Waalwijk

17:00 | Superligaen
  SønderjyskE - FC Midtjylland

17:00 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Bordeaux

17:00 | Superliga
  FK Radnicki Nis - FK Radnicki 1923

17:00 | 1. Liga
  Pribram - Banik Ostrava

17:00 | 1. Liga
  Hradec Kralove - Dukla Prague

17:00 | 1. Liga
  FK Jablonec - FK Teplice

17:45 | Super League
  Thun - Aarau

18:00 | 1. divisjon
  Pogon Szczecin - Cracovia Krakow

18:00 | Süper Lig
  Balikesirspor - Bursaspor

18:00 | Pro League
  KV RS Waasland Beveren - Racing Genk

18:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - Olimpia Ljubljana

18:00 | Serie A
  Parma - Sassuolo

18:00 | Süper Lig
  Fenerbahce - Genclerbirligi

18:00 | Segunda Division
  Racing Santander - CD Alaves

18:00 | Primera Division
  Real Madrid - FC Barcelona

18:15 | Segunda Division
  Real Betis - Recreativo

18:30 | Bundesliga
  FK Austria Wien - SC Magna Wr. Neustadt

18:30 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SCR Altach

18:30 | Bundesliga
  Admira Wacker - SV Ried

18:30 | Eredivisie
  Vitesse - NAC Breda

18:30 | Premier League
  Maccabi Haifa - Hapoel Raanana

18:30 | Bundesliga
  Bayer Leverkusen - Schalke 04

18:30 | Super League
  Atromitos Athen - Ergotelis Chania

19:00 | 1.NHL
  Hajduk Split - NK Lokomotiva Zagreb

19:00 | Superliga
  Vojvodina - FK Vozdovac

19:45 | Eredivisie
  Heracles Almelo - Willem II

19:45 | Eerste Divisie
  Maastricht - Achilles

19:45 | Eredivisie
  AZ Alkmaar - FC Groningen

20:00 | Segunda Division
  Ponferradina - Las Palmas

20:00 | Super League
  Basel - FC Sion

20:00 | Primera Division
  Valencia - Elche

20:00 | Pro League
  Zulte-Waregem - Cercle Brugge

20:00 | Ligue 1
  Evian TGFC - FC Nantes

20:00 | Ligue 1
  Bastia - Monaco

20:00 | Ligue 1
  Caen - Lorient

20:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Montpellier

20:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Independiente - Tigre

20:15 | 1. Liga
  FC Slovacko - Viktoria Plzen

20:20 | Brasilero Serie A
  Palmeiras SP - Corinthians SP

20:30 | Major League Soccer
  Seattle Sounders - Los Angeles

20:45 | Eredivisie
  Ajax Amsterdam - Go Ahead Eagles

20:45 | Serie A
  Sampdoria - AS Roma

21:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Velez Sarsfield - Banfield

21:15 | Primeira Liga
  Arouca - FC Porto

22:00 | Serie A, Andra runde
  Liga Loja - Universidad Catolica

22:00 | Primera Division, Avslutning
  Sporting Cristal - Cesar Vallejo

22:00 | Primera Division
  Cordoba - Real Sociedad

22:00 | Primera Division
  SD Eibar - Granada

22:00 | Major League Soccer
  Montreal Impact - Washington DC

23:00 | Primera Division
  U. Catolica - Audax Italiano

23:10 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Newell's Old Boys - Godoy Cruz

  Sun 26. October

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Olimpo - Racing Avellaneda

01:30 | Primera Division
  O'Higgins - Huachipato

01:30 | Major League Soccer
  New England - Toronto FC

02:00 | Primera Division
  Monterrey - Tigres

02:30 | Major League Soccer
  FC Dallas - Portland Timbers

02:45 | Liga Postobon II
  Los Millionarios - Alianza Petrolera

03:00 | Primera Division
  Atlas - Puebla

03:00 | Major League Soccer
  Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids

05:00 | J2
  Sapporo - Shonan Bellmare

05:00 | A-League
  Wellington - Newcastle

06:00 | K-League Classic
  Incheon United - Chunnam Dragons

06:00 | K-League Classic
  Pohang Steelers - Gwangju Sangmu

06:00 | K-League Classic
  Jeonbuk Hyundai Motors - Suwon Samsung Bluewings

07:00 | A-League
  Adelaide - Perth

07:00 | J2
  Jubilo Iwata - Kyoto

08:00 | J2
  Oita Trinita - Fagiano Okayama

08:00 | J-League
  Sagan Tosu - Albirex Niigata

08:35 | Chinese Super League
  Guangzhou - Beijing Guoan FC

08:35 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Hangzhou Lvcheng

08:35 | Chinese Super League
  Changsha Jinde - Harbin Tengyi

08:35 | Chinese Super League
  Changchun Yatai - Nanchang Bayi

08:35 | Chinese Super League
  Sh. Telaishi - Jiangsu Shuntian

08:35 | Chinese Super League
  Dalian Aerbin FC - Liaoning Hongyun

08:35 | Chinese Super League
  Shanghai Shenhua - Tianjin Kangshifu

11:00 | Premier League, Champions Pool
  Shakhtyor Karagandy - FC Astana

11:00 | J-League
  Kashima Antlers - Urawa Reds

11:00 | J-League
  Gamba Osaka - FC Tokyo

11:00 | J-League
  Yokohama - Cerezo Osaka

11:30 | Premier League
  Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva

11:30 | Premier League
  FC Ufa - CSKA Moskva

12:00 | Segunda Division
  Albacete - Valladolid

12:00 | Primera Division
  Malaga - Vallecano

12:15 | Segunda Liga
  Portimonense - Benfica Lisbon B

12:30 | Süper Lig
  Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor

12:30 | Eredivisie
  Cambuur L. - Feyenoord Rotterdam

13:00 | Virsliga
  FC Daugava - BFC Daugava

13:00 | Indian Super League
  Atletico De Kolkata - Kerala Blasters FC

13:00 | Virsliga
  FK Spartaks - Jurmala

13:15 | 1. Divisjon
  Hibernian - Hearts of Midlothian

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Istanbul Basaksehir - Galatasaray

13:30 | 3. Liga, Gruppe 1
  Istanbulspor AS - Kizilcabolukspor

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Braunschweig

13:30 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - 1. FC Heidenheim

13:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - Erzgebirge Aue

14:00 | PrvaLiga
  NK Krka - NK Rudar Velenje

14:00 | Ligue 1
  Stade Rennais - Lille

14:00 | Superligaen
  Randers FC - Odense BK

14:30 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - TOP Oss

14:30 | Eerste Divisie
  Roda JC - Sparta Rotterdam

14:30 | Pro League
  Club Brugge - AA Gent

14:30 | Eredivisie
  FC Utrecht - PSV Eindhoven

14:30 | Eredivisie
  FC Zwolle - SC Heerenveen

15:00 | Allsvenskan
  AIK - Åtvidaberg

15:00 | Allsvenskan
  Norrköping - Örebro SK

15:00 | Serie A
  Juventus - Palermo

15:00 | 1.NHL
  Dinamo Zagreb - NK Osijek

15:00 | Serie A
  Udinese - Atalanta BC

15:00 | Serie A
  Chievo - Genoa

15:00 | Süper Lig
  Trabzonspor - Gaziantepspor

15:30 | Indian Super League
  FC Pune City - FC Goa

15:30 | 1. divisjon
  Lech Poznan - Gornik Leczna

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - Mainz 05

15:45 | 1. Liga
  Sparta Praha - Mladá Boleslav

16:00 | Super League
  Zurich - St. Gallen

16:00 | Super League
  FC Vaduz - GC Zurich

16:30 | Bundesliga
  SV Grödig - Red Bull Salzburg

16:30 | Liga I
  Dinamo Bucurest - Pandurii

16:45 | Eredivisie
  Excelsior Rotterdam - FC Twente

17:00 | Premier League
  Zenit St. Petersburg - Lisma-Mordovia Saransk

17:00 | Primeira Liga
  Estoril - Belenenses

17:00 | Superliga
  Jagodina - Partizan Beograd

17:00 | Superligaen
  Hobro IK - FC København

17:00 | Segunda Division
  CD Lugo - UD Llagostera

17:00 | Segunda Division
  Gijon - Osasuna

17:00 | Segunda Division
  Girona - Mirandes

17:00 | Primera Division, Avslutning
  FBC Melgar - Real Garcilaso

17:00 | Primera Division
  RCD Espanyol - Deportivo

17:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - Nice

17:00 | Ligue 1
  St. Etienne - FC Metz

17:30 | Bundesliga
  M'gladbach - Bayern München

17:30 | Serie A, Andra runde
  Deportivo Quito - Emelec

17:30 | Allsvenskan
  IF Elfsborg - Djurgården

17:30 | Allsvenskan
  Halmstads BK - Falkenbergs FF

18:00 | Serie A
  SS Lazio - Turin

18:00 | Pro League
  Anderlecht - Standard Liege

18:00 | 1. divisjon
  Zawisza - Legia Warszawa

18:00 | Serie A
  Cesena - Internazionale

18:00 | Serie A
  Napoli - Hellas Verona

18:00 | Süper Lig
  Büyüksehyr Bld.Spor - Galatasaray

18:15 | Segunda Division
  Alcorcon - Zaragoza

18:30 | Serie A, Andra runde
  LDU Quito - Mushuc Runa

18:30 | Super League
  Olympiakos - Panathinaikos

19:00 | Primera Division
  Sevilla FC - Villarreal

19:00 | Primeira Liga
  Sporting Lisboa - Maritimo Funchal

19:00 | Superligaen
  Esbjerg fB - Brøndby IF

19:00 | 1.NHL
  HNK Rijeka - RNK Split

19:00 | Segunda Division
  Tenerife - Barcelona B

19:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Lanus - San Lorenzo

19:00 | Primera Division
  Toluca - Leon

19:15 | Premier League
  Hapoel Akko - Maccabi Tel Aviv

19:30 | Serie A, Andra runde
  Cuenca - Independiente Jose Teran

19:30 | Serie A, Andra runde
  Olmedo - Manta FC

19:30 | Primera Division
  Deportes Union La Calera - Colo Colo

20:00 | Pro League
  RRC Peruwelz - Lokeren

20:45 | Serie A
  AC Milan - Fiorentina

21:00 | Ligue 1
  Ol. Lyon - Ol. Marseille

21:00 | Segunda Division
  Numancia - CD Leganes

21:00 | Primera Division
  Getafe - At. Madrid

21:00 | Major League Soccer
  Columbus Crew - Philadelphia Union

21:15 | Primeira Liga
  Sporting Braga - Benfica

21:30 | Major League Soccer
  Chivas USA - San Jose Earthquakes

22:00 | Primera Division
  U. de Chile - Palestino

22:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Boca Juniors - Defensa Y Justicia

22:45 | Serie A, Andra runde
  Barcelona - El Nacional

  Mon 27. October

00:15 | Primera Division, Avslutning
  Los Caimanes FC - CD San Simon

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Atletico De Rafaela - River Plate

01:30 | Major League Soccer
  Kansas City - New York Red Bulls

13:30 | U21 Ligi, Gr. Super Lig
  Kayseri Erciyesspor - Besiktas

16:45 | Premier League
  FK Krasnodar - Terek Grozniy

18:00 | 1. divisjon
  Ruch Chorzow - Korona Kielce

18:30 | Premier League
  Dinamo Moscow - Rubin Kazan

18:30 | Super League
  Skoda Xanthi - Niki Volou

19:00 | Superligaen
  FC Nordsjælland - Aalborg BK

19:00 | Allsvenskan
  Malmö FF - Brommapojkarna

19:00 | Allsvenskan
  Mjällby AIF - Kalmar

19:00 | Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Besiktas

19:05 | Allsvenskan
  Helsingborgs IF - IFK Göteborg

19:45 | Challenge league
  Winterthur - Schaffhausen

20:15 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - 1. FC Nürnberg

20:30 | Ligue 2
  Nancy - AC Havre

21:00 | Primeira Liga
  Rio Ave - Penafiel

21:45 | Primera Division, Avslutning
  UTC de Cajamarca - San Martin

  Tue 28. October

00:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Arsenal - Gimnasia LP

14:00 | Greece Cup, Gruppe 8
  Chania - ASK Olympiakos

14:30 | Indian Super League
  Club Chennai - Mumbai City FC

16:15 | Greece Cup, Gruppe 1
  Fostiras FC - Panahaiki Patras

16:15 | Greece Cup, Gruppe 4
  Ethnikos Gazorou - Iraklis 1908 FC

18:30 | Greece Cup, Gruppe 5
  AEK Athens - Iraklis Psachnon

20:45 | Serie A
  Sassuolo - Empoli

20:45 | League Cup
  Bournemouth - West Bromwich

20:45 | League Cup
  Shrewsbury - Chelsea

21:00 | League Cup
  Fulham - Derby

21:00 | Coupe de la Ligue
  Toulouse - Bordeaux

21:00 | League Cup
  Liverpool - Swansea

  Wed 29. October

14:00 | Greece Cup, Gruppe 5
  Atromitos Athen - Panthrakikos

14:00 | Cup
  Zenit St. Petersburg - Arsenal Tula

14:00 | Greece Cup, Gruppe 4
  Levadiakos - Platanias Chanion

14:30 | Indian Super League
  Delhi Dynamos FC - Northeast United FC

16:15 | Greece Cup, Gruppe 7
  Asteras Tripolis - Kalloni

18:30 | Greece Cup, Gruppe 1
  Olympiakos - Panionios

18:30 | Greece Cup, Gruppe 2
  PAOK Thessaloniki - PAS Giannina

20:45 | Serie A
  Internazionale - Sampdoria

20:45 | Serie A
  Palermo - Chievo

20:45 | League Cup
  Tottenham - Brighton

20:45 | League Cup
  Stoke - Southampton

20:45 | League Cup
  Man City - Newcastle

20:45 | Serie A
  Fiorentina - Udinese

20:45 | Serie A
  AS Roma - Cesena

20:45 | Serie A
  Atalanta BC - Napoli

20:45 | Serie A
  Cagliari - AC Milan

20:45 | Serie A
  Genoa - Juventus

20:45 | Serie A
  Turin - Parma

20:55 | Coupe de la Ligue
  Stade Rennais - Ol. Marseille

  Thu 30. October

01:00 | Brasiliansk cup
  Flamengo RJ - Atletico MG

01:00 | Brasiliansk cup
  Cruzeiro MG - Santos SP

14:00 | Greece Cup, Gruppe 2
  Kassiopi - Apollon Kalamarias

14:00 | Greece Cup, Gruppe 6
  Ermionidas - Apollon Smyrnis

14:30 | Indian Super League
  FC Pune City - Kerala Blasters FC

16:15 | Greece Cup, Gruppe 3
  Niki Volou - APS Zakynthos

17:00 | Cup
  Rubin Kazan - Spartak Moskva

18:30 | Greece Cup, Gruppe 3
  OFI Crete - Skoda Xanthi

18:30 | Greece Cup, Gruppe 8
  Panathinaikos - Panetolikos


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
24 Oct, 17:45 CET | Cordo ..
Trungelliti - Gonzalez
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
FAC - SV Mattersburg
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
SV Horn - Austria Lustenau
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
Wacker Innsbruck - SKN S ..
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
KSV 1919 - TSV Hartberg
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
SpVgg Greuther Fürth - F ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
VfR Aalen - FC Union Ber ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
RB Leipzig - VfL Bochum
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
FAC - SV Mattersburg
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
SV Horn - Austria Lustenau
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
Wacker Innsbruck - SKN S ..
24 Oct, 18:30 CET | Først ..
KSV 1919 - TSV Hartberg
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
SpVgg Greuther Fürth - F ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
VfR Aalen - FC Union Ber ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
RB Leipzig - VfL Bochum
24 Oct, 20:00 CET | Ligue 2
AC Ajaccio - Valencienne ..