English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Manchester United - Sporting Braga Live Stream | Manchester United - Sporting Braga Live Streaming | Manchester United - Sporting Braga Streaming

Manchester United - Sporting Braga Live Stream
Mesterligaen, Gruppe H | 23. October 2012, 20:45 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Se live fotball streaming online med http://www.football-streams.com/
- en av de største live fotball streaming sider på Internett.

Få direkte tilgang til live streaming fra alle de store ligaer:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League og mange flere ...

For kun £29.99 får du ett års ubegrenset tilgang til streaming af kampe fra alle de store fotball-ligaene...

    Se Manchester United vs. Sporting Braga

     Slik kan du se online fotballstreaming LIVE
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ og registrer din konto.

 2. Brug Paypal eller Visa til betaling af de £29.99 å få ØYEBLIKKELIG
      tilgang til livestreaming av alle de store fotballkampene i ett år.

 3. Velg Manchester United vs. Sporting Braga for å begynne å se!


      KLIKK HER for å komme i gang......




Gratis Live Streams

  Sat 1. November

01:00 | Traralgon, Australia
  Smith - Klahn

11:00 | J2
  JEF United - Jubilo Iwata

11:10 | Ningbo, China
  Duan - Wang

12:30 | Süper Lig
  Genclerbirligi - Büyüksehyr Bld.Spor

13:00 | 2. Bundesliga
  1. FC Nürnberg - St. Pauli

13:00 | Eckental, Germany
  Basic - Bemelmans

13:00 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - Darmstadt

13:00 | Virsliga
  Jurmala - Skonto Riga

13:00 | Allsvenskan
  Djurgården - Norrköping

13:00 | Virsliga
  FS Metta/Lu - FK Spartaks

13:00 | Virsliga
  Ventspils - BFC Daugava

13:00 | Allsvenskan
  Kalmar - AIK

13:00 | Virsliga
  Jurmala - FK Jelgava

13:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - Mjällby AIF

13:00 | Virsliga
  FK Liepaja - FC Daugava

13:00 | Allsvenskan
  Gefle - Helsingborgs IF

13:15 | Championship
  Wolverhampton - Birmingham

14:00 | Geneva, Switzerland
  Przysiezny - Bolelli

14:00 | Ligue 2
  Chamois Niort FC - Nancy

14:00 | Premier League
  CSKA Moskva - Zenit St. Petersburg

14:30 | Indian Super League
  FC Goa - Delhi Dynamos FC

14:30 | Pro League
  Anderlecht - Lokeren

14:30 | Paris, Frankrike
  Berdych - Raonic

15:00 | Eckental, Germany
  Desein - Puetz

15:00 | 1.NHL
  RNK Split - Dinamo Zagreb

15:00 | Serie B
  Livorno - Bologna

15:00 | Serie B
  Trapani Calcio - Brescia

15:00 | 1. Liga
  Dukla Prague - C. Budejovice

15:00 | Serie A
  Napoli - AS Roma

15:00 | Süper Lig
  Bursaspor - Sivasspor

15:20 | Geneva, Switzerland
  Baghdatis - Albot

15:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  Hannover - E. Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  VfB Stuttgart - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Bayer Leverkusen

15:50 | Tour Finals Sofia, Bulgaria
  Muguruza Blanco - Petkovic

16:00 | Primera Division
  Granada - Real Madrid

16:00 | Segunda Division
  Mallorca - CD Lugo

16:00 | Bundesliga
  FK Austria Wien - Sturm Graz

16:00 | Ukraine Premier League
  Poltava - Illichivec Mariupol

16:00 | Championship
  Blackburn - Reading

16:00 | Championship
  Blackpool - Ipswich

16:00 | Championship
  Cardiff - Leeds

16:00 | Championship
  Charlton - Sheffield Wednesday

16:00 | Championship
  Wigan - Fulham

16:00 | Premier League
  Vitoria BA - Maccabi Haifa

16:00 | Championship
  Huddersfield - Nottingham Forest

16:00 | Championship
  Watford - Millwall

16:00 | Primera Division
  U. de Chile - U. Catolica

16:30 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - TOP Oss

16:30 | Primera Division, Avslutning
  CD San Simon - Inti Gas Deportes

17:00 | Ligue 1
  Lorient - Paris St.-Germain

17:00 | 1. Liga
  Banik Ostrava - Hradec Kralove

17:00 | 1. Liga
  Brno - FC Slovacko

17:00 | 1. Liga
  Slavia Praha - Pribram

17:00 | Superligaen
  FC Vestsjaelland - Esbjerg fB

17:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Vysocina Jihlava

17:00 | Primeira Liga
  Penafiel - Estoril

17:00 | Paris, Frankrike
  Djokovic - Nishikori

17:30 | Serie A, Andra runde
  El Nacional - Olmedo

18:00 | Segunda Division
  CD Alaves - Alcorcon

18:00 | Pro League
  Standard Liege - KV Mechelen

18:00 | Primera Division
  At. Madrid - Cordoba

18:00 | Serie A
  Empoli - Juventus

18:00 | Segunda Division
  Barcelona B - Gijon

18:00 | Tour Finals Sofia, Bulgaria
  Suarez Navarro - Pennetta

18:00 | Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Trabzonspor

18:15 | Segunda Division
  UD Llagostera - Racing Santander

18:15 | Championship
  Bournemouth - Brighton

18:30 | Premier League
  Hapoel Akko - Hapoel Beer Sheva

18:30 | Super League
  Asteras Tripolis - Olympiakos

18:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - Admira Wacker

18:30 | Ukraine Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Chernomorets Odessa

18:30 | Bundesliga
  SV Ried - Wolfsberger AC

18:30 | Eredivisie
  Ajax Amsterdam - FC Dordrecht

18:30 | Bundesliga
  SC Magna Wr. Neustadt - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  Bayern München - Dortmund

18:45 | Primera Division, Avslutning
  Real Garcilaso - Universitario

19:00 | 1.NHL
  Slaven Belupo - HNK Rijeka

19:00 | Superliga
  FK Novi Pazar - FK Radnicki Nis

19:00 | Primeira Liga
  Vitoria Guimaraes - Sporting Lisboa

19:30 | Primera Division
  Palestino - Antofagasta

19:45 | Eerste Divisie
  De Graafschap - Helmond Sport

19:45 | Eredivisie
  Feyenoord Rotterdam - FC Zwolle

19:45 | Eredivisie
  FC Twente - SC Heerenveen

20:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - Bastia

20:00 | Segunda Division
  Las Palmas - Albacete

20:00 | Ligue 1
  FC Metz - Caen

20:00 | Segunda Division
  CE Sabadell - Mirandes

20:00 | Ligue 1
  Montpellier - Evian TGFC

20:00 | Ligue 1
  Nice - Ol. Lyon

20:00 | Charlottesville, USA
  Kuznetsov - Duckworth

20:00 | Ligue 1
  Lille - St. Etienne

20:00 | Pro League
  Cercle Brugge - Kortrijk

20:00 | Primera Division
  FC Barcelona - Celta de Vigo

20:00 | Super League
  Basel - GC Zurich

20:15 | 1. Liga
  Viktoria Plzen - Sparta Praha

20:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Godoy Cruz - Belgrano

20:45 | Eredivisie
  PSV Eindhoven - ADO Den Haag

20:45 | Serie A
  Parma - Internazionale

21:00 | Primera Division, Avslutning
  San Martin - FBC Melgar

21:00 | Serie A, Andra runde
  Mushuc Runa - Liga Loja

21:00 | Primera Division, Apertura
  Atletico Fenix Montevideo - Nacional de Montevideo

21:00 | Major League Soccer, Playoffs
  Columbus Crew - New England

21:15 | Primeira Liga
  FC Porto - Nacional

22:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Gimnasia LP - Racing Avellaneda

22:00 | Primera Division
  Huachipato - Cobreloa

22:00 | Primera Division
  Real Sociedad - Malaga

22:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Quilmes - Velez Sarsfield

22:30 | Brasilero Serie A
  Gremio RS - Vitoria BA

23:00 | Serie A, Andra runde
  Independiente Jose Teran - Barcelona

  Sun 2. November

00:00 | Primera Division
  America - Guadalajara

00:00 | Primera Division
  Puebla - Pachuca

00:15 | Primera Division, Avslutning
  Juan Aurich - UTC de Cajamarca

00:30 | Primera Division
  CSD Barnechea - Union Espanola

00:45 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Rosario Central - Atletico De Rafaela

01:00 | Major League Soccer, Playoffs
  Real Salt Lake - Los Angeles

02:00 | Primera Division
  Tigres - Jaguares

04:00 | Primera Division
  Real San Luis - Cruz Azul

05:00 | J-League
  Gamba Osaka - Vegalta Sendai

05:00 | J-League
  Cerezo Osaka - Ventforet Kofu

06:00 | K-League Classic, Championship Round
  FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors

07:00 | A-League
  Sydney - Central Coast

08:00 | J-League
  Kawasaki - Shimizu S-Pulse

08:35 | Chinese Super League
  Jiangsu Shuntian - Changsha Jinde

08:35 | Chinese Super League
  Nanchang Bayi - Dalian Aerbin FC

08:35 | Chinese Super League
  Liaoning Hongyun - Shanghai Shenhua

08:35 | Chinese Super League
  Shandong Luneng - Guangzhou

08:35 | Chinese Super League
  Tianjin Kangshifu - Sh. Telaishi

08:35 | Chinese Super League
  Beijing Guoan FC - Henan Jianye

08:35 | Chinese Super League
  Shanxi Zhongjian - Harbin Tengyi

08:35 | Chinese Super League
  Hangzhou Lvcheng - Changchun Yatai

10:00 | Football National League
  Tom Tomsk - Gazovik Orenburg

11:00 | J-League
  Sagan Tosu - Vissel Kobe

11:30 | Premier League
  Lokomotiv Moskva - Dinamo Moscow

12:00 | Segunda Division
  Osasuna - Real Betis

12:00 | Primera Division
  At. Bilbao - Sevilla FC

12:00 | Football National League
  FK Tyumen - Volga Novgorod

12:15 | Segunda Liga
  Atletico Cp - Sporting Lisbon B

12:30 | Süper Lig
  Gaziantepspor - Mersin Idman Yurdu

12:30 | Süper Lig
  Caykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor

12:30 | Serie B
  US Latina Calcio - Frosinone

12:30 | Eredivisie
  FC Utrecht - Vitesse

13:00 | 1. divisjon
  Gornik Zabrze - Pogon Szczecin

13:00 | Football National League
  Khimik Dzerzhinsk - Yenisey

13:30 | Primera Division, Apertura
  Club Atletico Rentistas - Racing Montevideo

13:30 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - Aalen

13:30 | 2. Bundesliga
  FSV Frankfurt - Erzgebirge Aue

13:30 | 2. Bundesliga
  VfL Bochum - 1860 Munich

13:45 | Super League
  FC Sion - Aarau

13:45 | Super League
  Young Boys Bern - FC Vaduz

14:00 | Ligue 1
  FC Nantes - Stade Rennais

14:00 | Football National League
  FC Sokol Saratov - St Petersburg

14:00 | Superligaen
  Odense BK - Hobro IK

14:30 | Pro League
  Lierse - AA Gent

14:30 | Premier League
  Lisma-Mordovia Saransk - FK Krasnodar

14:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Kerala Blasters FC

14:30 | Eredivisie
  Go Ahead Eagles - Heracles Almelo

14:30 | Eredivisie
  Willem II - Cambuur L.

14:30 | Eredivisie
  AZ Alkmaar - Excelsior Rotterdam

14:30 | Eerste Divisie
  Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen

15:00 | Serie A
  Chievo - Sassuolo

15:00 | Serie A
  Turin - Atalanta BC

15:00 | Serie A
  Sampdoria - Fiorentina

15:00 | Serie A
  Udinese - Genoa

15:00 | 1.NHL
  NK Osijek - NK Zagreb

15:30 | 1. divisjon
  Cracovia Krakow - Zawisza

15:30 | 1. divisjon
  Slask Wroclaw - Lech Poznan

15:30 | Bundesliga
  M'gladbach - Hoffenheim

15:45 | 1. Liga
  Slovan Liberec - FK Jablonec

16:00 | Ukraine Premier League
  Karpaty Lviv - Zorya Lugansk

16:15 | Super League
  Niki Volou - Kassiopi

16:30 | Bundesliga
  SCR Altach - SK Rapid Wien

16:45 | Eredivisie
  FC Groningen - NAC Breda

17:00 | PrvaLiga
  NK Koper - NK Krka

17:00 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - Nova Gorica

17:00 | PrvaLiga
  Kalcer Radomlje - Zavrc

17:00 | PrvaLiga
  Olimpia Ljubljana - Publikum Celje

17:00 | Primera Division
  Villarreal - Valencia

17:00 | Premier League
  Kuban Krasnodar - Spartak Moskva

17:00 | Segunda Division
  Valladolid - Girona

17:00 | Ligue 1
  Bordeaux - Toulouse

17:00 | Primera Division, Avslutning
  Sport Huancayo - Union Comercio

17:00 | Superligaen
  FC København - SønderjyskE

17:30 | Bundesliga
  SC Paderborn - Hertha Berlin

17:30 | Serie A, Andra runde
  Universidad Catolica - Deportivo Quito

17:30 | Bundesliga
  1. FC Köln - Freiburg

18:00 | 1. divisjon
  Legia Warszawa - Ruch Chorzow

18:00 | Süper Lig
  Besiktas - Fenerbahce

18:00 | Pro League
  Charleroi - Club Brugge

18:15 | Segunda Division
  Recreativo - Numancia

18:30 | Superligaen
  Brøndby IF - Randers FC

18:30 | Ukraine Premier League
  Dnipropetrovsk - Dynamo Kiev

18:30 | Super League
  Panathinaikos - Atromitos Athen

18:30 | Ukraine Premier League
  Metalist Kharkiv - Olimpik Donetsk

19:00 | Primera Division
  Levante - UD Almería

19:00 | Segunda Liga
  Desportivo Chaves - FC Porto B

19:00 | 1.NHL
  NK Zadar - Hajduk Split

19:00 | Superliga
  Partizan Beograd - Vojvodina

19:00 | Primera Division
  Unam Pumas - La Piedad

19:30 | Primera Division
  Cobresal - Colo Colo

20:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  San Lorenzo - Boca Juniors

20:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Tigre - Lanus

20:00 | Brasilero Serie A
  Cruzeiro MG - Botafogo RJ

20:15 | Primeira Liga
  Academica - Sporting Braga

20:45 | Serie A
  AC Milan - Palermo

21:00 | Primera Division
  Elche - RCD Espanyol

21:00 | Segunda Division
  CD Leganes - Ponferradina

21:00 | Ligue 1
  Ol. Marseille - Lens

22:00 | Primera Division
  Audax Italiano - Deportes Union La Calera

22:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Arsenal - Independiente

22:30 | Brasilero Serie A
  Flamengo RJ - Chapecoense SC

23:00 | Serie A, Andra runde
  Emelec - LDU Quito

23:40 | Primera Division, Clausura
  Olimpia Asuncion - SOL De America

  Mon 3. November

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  River Plate - Estudiantes

09:00 | J-League
  Yokohama - Urawa Reds

09:30 | A-League
  Melbourne - Wellington

12:00 | Premier League
  Torpedo Moscow - Arsenal Tula

14:30 | Premier League
  Rubin Kazan - Amkar Perm

14:30 | Indian Super League
  FC Pune City - Northeast United FC

16:00 | Ukraine Premier League
  Goverla-Zakarpatia Uzgorod - Volyn Lutsk

17:00 | Premier League
  Terek Grozniy - FC Ufa

18:00 | 1.NHL
  NK Lokomotiva Zagreb - Istra 1961

18:00 | Süper Lig
  Eskisehirspor - Balikesirspor

18:00 | 1. divisjon
  Podbeskidzie Bielsko Biala - Piast Gliwice

18:30 | Premier League
  Kiryat Shmone - Beitar Jerusalem

18:30 | Første liga
  LASK Linz - Wacker Innsbruck

19:00 | Serie A
  Cesena - Hellas Verona

19:00 | Superligaen
  Aalborg BK - Silkeborg IF

19:00 | Süper Lig
  Konyaspor - Kardemir Karabük

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - VV Venlo

20:15 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Kaiserslautern

20:30 | Ligue 2
  Valenciennes - SCO Angers

20:30 | 1. divisjon
  Jagiellonia Bialystok - Belchatow

20:45 | Primera Division
  Vallecano - SD Eibar

20:45 | Premier League
  Ross County - Aberdeen

21:00 | Serie A
  SS Lazio - Cagliari

21:00 | Primeira Liga
  Belenenses - Boavista Porto

  Tue 4. November

00:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Defensa Y Justicia - Newell's Old Boys

18:30 | Første liga
  SV Horn - USK Anif

18:30 | Første liga
  SC Lustenau - SKNV St. Pölten

18:30 | Første liga
  Mattersburg - SV Kapfenberg

18:30 | Første liga
  TSV Hartberg - FAC Team für Wien

  Wed 5. November

15:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Delhi Dynamos FC

  Thu 6. November

01:00 | Brasiliansk cup
  Atletico MG - Flamengo RJ

01:00 | Brasiliansk cup
  Santos SP - Cruzeiro MG

01:00 | Copa Sudamericana
  Emelec - Sao Paulo SP

  Fri 7. November

18:30 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - VfL Bochum

18:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - FSV Frankfurt

18:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - 1. FC Nürnberg

18:30 | Superligaen
  Silkeborg IF - FC Midtjylland

20:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Hannover

20:45 | Primera Division
  Cordoba - Deportivo


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
1 Nov, 01:00 CET | Trara ..
Smith - Klahn
1 Nov, 11:00 CET | J2
JEF United Chiba - Jubil ..
1 Nov, 11:10 CET | Ningb ..
Duan - Wang
1 Nov, 12:30 CET | Süper ..
Genclerbirligi - Basakse ..
1 Nov, 13:00 CET | Virsliga
FS METTA / LU - Spartaks ..
1 Nov, 13:00 CET | Virsliga
FK Daugava Riga - FK Jel ..
1 Nov, 13:00 CET | Virsliga
FC Jurmala - Skonto Riga
1 Nov, 13:00 CET | Virsliga
FK Ventspils - BFC Dauga ..
1 Nov, 13:00 CET | 2. Bu ..
1. FC Nürnberg - FC St P ..
1 Nov, 13:00 CET | 2. Bu ..
1 FC Heidenheim - SV Dar ..
1 Nov, 15:30 CET | Bunde ..
FSV Mainz05 - Werder Bre ..
1 Nov, 15:30 CET | Bunde ..
Hannover 96 - Eintracht ..
1 Nov, 15:30 CET | Bunde ..
VfB Stuttgart - VfL Wolf ..
1 Nov, 15:30 CET | Bunde ..
Hamburger SV - Bayer Lev ..
1 Nov, 16:00 CET | Bunde ..
FK Austria Wien - SK Stu ..
1 Nov, 16:00 CET | Prime ..
Granada CF - Real Madrid