English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Manchester United - Sporting Braga Live Stream | Manchester United - Sporting Braga Live Streaming | Manchester United - Sporting Braga Streaming

Manchester United - Sporting Braga Live Stream
Mesterligaen, Gruppe H | 23. October 2012, 20:45 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Se live fotball streaming online med http://www.football-streams.com/
- en av de største live fotball streaming sider på Internett.

Få direkte tilgang til live streaming fra alle de store ligaer:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League og mange flere ...

For kun £29.99 får du ett års ubegrenset tilgang til streaming af kampe fra alle de store fotball-ligaene...

    Se Manchester United vs. Sporting Braga

     Slik kan du se online fotballstreaming LIVE
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ og registrer din konto.

 2. Brug Paypal eller Visa til betaling af de £29.99 å få ØYEBLIKKELIG
      tilgang til livestreaming av alle de store fotballkampene i ett år.

 3. Velg Manchester United vs. Sporting Braga for å begynne å se!


      KLIKK HER for å komme i gang......




Gratis Live Streams

  Mon 2. March

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Belgrano - River Plate

07:00 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Nara - Voegele

08:15 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Kozlova - Zheng

09:30 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Namigata - Kumkhum

11:00 | Quimper, France, Qualifying
  Obry - Hemery

11:00 | Quimper, France, Qualifying
  Groll - Artunedo Martinavarr

11:30 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Putintseva - Noordin

12:30 | Quimper, France, Qualifying
  Boltz - Brands

12:30 | Quimper, France, Qualifying
  Corrie - Rousset

12:45 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Kulichkova - Jovanovski

13:50 | Quimper, France
  Marchenko - Daniel

16:30 | Quimper, France
  Karatsev - Barrere

18:00 | 1. divisjon
  Pogon Szczecin - Gornik Leczna

18:30 | Quimper, France
  Teixeira - Viola

18:45 | Premier League
  Maccabi Haifa - Maccabi Netanya

19:00 | Superligaen
  Esbjerg fB - Aalborg BK

19:00 | Süper Lig
  Trabzonspor - Kardemir Karabük

19:45 | Challenge league
  Winterthur - Schaffhausen

20:15 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - 1860 Munich

20:30 | Ligue 2
  Auxerre - SCO Angers

20:45 | Primera Division
  Celta de Vigo - Elche

21:00 | Serie A
  AS Roma - Juventus

21:00 | Primeira Liga
  Belenenses - Pacos Ferreira

22:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  CA Sarmiento - CA Aldosivi

  Tue 3. March

00:00 | Primera Division, Clausura
  U. de Chile - Audax Italiano

01:10 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Newell's Old Boys - Velez Sarsfield

08:30 | AFC Champions League, Gruppe E
  Shandong Luneng - Jeonbuk Hyundai Motors

11:00 | AFC Champions League, Gruppe E
  Kashiwa Reysol - B. Binh Duong

11:30 | AFC Champions League, Gruppe F
  Seongnam Ilhwa Chunma - Gamba Osaka

14:00 | AFC Champions League, Gruppe A
  Bunyodkor - Piroozi Perspolis

15:00 | Cup
  Galatasaray - Manisaspor

15:00 | Cup
  Kayserispor - Sivasspor

15:30 | AFC Champions League, Gruppe B
  Naftoon Tehran - AL Ain

18:00 | Cup
  Znicz Pruszkow - Lech Poznan

18:20 | AFC Champions League, Gruppe B
  Al-Shabab - Pakhtakor

19:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - FK Austria Wien

23:45 | Copa Libertadores, Gruppe 3
  Mineros de Guayana - Universitario De Sucre

23:45 | Copa Libertadores, Gruppe 7
  Barcelona - Libertad Asuncion

  Wed 4. March

02:00 | Copa Libertadores, Gruppe 3
  Cruzeiro MG - Huracan

14:00 | Cup
  Blekitni Stargard S. - Cracovia Krakow

17:30 | Cup
  Bursaspor - Genclerbirligi

18:00 | Cup
  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biala

19:00 | Bundesliga
  SK Rapid Wien - SCR Altach

19:00 | Bundesliga
  SV Grödig - SC Magna Wr. Neustadt

19:00 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SV Ried

19:00 | Bundesliga
  Admira Wacker - Red Bull Salzburg

23:45 | Copa Libertadores, Gruppe 1
  Colo Colo - Atlas

  Thu 5. March

02:00 | Copa Libertadores, Gruppe 4
  Internacional RS - Emelec

02:00 | Copa Libertadores, Gruppe 2
  San Lorenzo - Corinthians SP

02:00 | Brasiliansk cup
  Rio Branco - Vasco Da Gama RJ

02:00 | Brasiliansk cup
  Vitoria Da Conquista BA - Palmeiras SP

21:15 | Cup
  Nacional - Sporting Lisboa

  Fri 6. March

18:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Nürnberg - 1. FC Heidenheim

18:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - VfL Bochum

18:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - Ingolstadt

20:30 | Bundesliga
  VfB Stuttgart - Hertha Berlin

20:45 | Primera Division
  Levante - SD Eibar

  Sat 7. March

13:00 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - St. Pauli

13:00 | 2. Bundesliga
  Aalen - SpVgg Greuther Fürth

15:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - Hoffenheim

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Hannover - Bayern München

15:30 | Bundesliga
  Freiburg - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Dortmund

16:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - Wolfsberger AC

16:00 | Primera Division
  Deportivo - Sevilla FC

17:00 | Superligaen
  FC Nordsjælland - SønderjyskE

18:00 | Primera Division
  At. Bilbao - Real Madrid

18:30 | Bundesliga
  SV Ried - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  SC Magna Wr. Neustadt - Admira Wacker

18:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - M'gladbach

18:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - SCR Altach

20:00 | Primera Division
  Elche - UD Almería

22:00 | Primera Division
  Granada - Malaga

  Sun 8. March

12:00 | Primera Division
  FC Barcelona - Vallecano

13:00 | Superligaen
  Silkeborg IF - Hobro IK

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Sandhausen

13:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - Kaiserslautern

13:30 | 2. Bundesliga
  FSV Frankfurt - Darmstadt

15:00 | Superligaen
  FC København - Brøndby IF

15:30 | Bundesliga
  1. FC Köln - E. Frankfurt

16:30 | Bundesliga
  FK Austria Wien - SK Rapid Wien

17:00 | Superligaen
  FC Midtjylland - Esbjerg fB

17:00 | Primera Division
  Real Sociedad - RCD Espanyol

17:30 | Bundesliga
  SC Paderborn - Bayer Leverkusen

19:00 | Superligaen
  Aalborg BK - Randers FC

19:00 | Primera Division
  Villarreal - Celta de Vigo


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
2 Mar, 01:30 CET | Prime ..
CA Belgrano - River Plate
2 Mar, 07:00 CET | Kuala ..
Nara - Voegele
2 Mar, 08:15 CET | Kuala ..
Kozlova - Zheng
2 Mar, 09:30 CET | Kuala ..
Namigata - Kumkhum
2 Mar, 11:00 CET | Quimp ..
Obry - Hemery
2 Mar, 11:00 CET | Quimp ..
Groll - Artunedo Martina ..
2 Mar, 11:30 CET | Kuala ..
Putintseva - Noordin
2 Mar, 12:30 CET | Quimp ..
Boltz - Brands
2 Mar, 20:15 CET | 2. Bu ..
FC Ingolstadt - 1860 Mun ..
3 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SK Sturm Graz - FK Austr ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SK Rapid Vienna - SCR Al ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SV Scholz Grodig - SC Wi ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
Wolfsberger AC - SV Josk ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
Admira Wacker - RB Salzb ..
6 Mar, 18:30 CET | 2. Bu ..
1. FC Nürnberg - 1 FC He ..
6 Mar, 18:30 CET | 2. Bu ..
Fortuna Dusseldorf - VfL ..