English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Live Stream | Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Live Streaming | Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Streaming

Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Live Stream
NBA | 15. April 2013, 03:30 CET * Land restriksjoner kan gjelde.



Gratis Live Streams

  Fri 31. October

07:00 | Ningbo, China
  Linette - Zheng

07:00 | Ningbo, China
  Kania - Wang

08:15 | Ningbo, China
  Duan - Bychkova

09:40 | A-League
  Melbourne Heart - Adelaide

12:00 | Eckental, Germany
  Kravchuk - Bemelmans

12:00 | Ningbo, China
  Zhu - Wang

12:30 | Geneva, Switzerland
  Hanescu - Przysiezny

13:20 | Eckental, Germany
  Desein - Arnaboldi

13:50 | Geneva, Switzerland
  Albot - Dzumhur

14:00 | Paris, Frankrike
  Berdych - Anderson

15:10 | Geneva, Switzerland
  Darcis - Bolelli

15:30 | Paris, Frankrike
  Raonic - Federer

16:45 | Tour Finals Sofia, Bulgaria, Sredets Gruppe
  Suarez Navarro - Pironkova

17:00 | Premier League
  FK Rostov - Ural Ekaterinburg

17:00 | Eckental, Germany
  Matsukevich - Basic

18:00 | 1. divisjon
  Gornik Leczna - Lechia Gdansk

18:00 | Ukraine Premier League
  Met. Donetsk - Shakhtar Donetsk

18:30 | 2. Bundesliga
  Karlsruher SC - Sandhausen

18:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - Ingolstadt

18:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - SpVgg Greuther Fürth

18:30 | Superligaen
  FC Midtjylland - FC Nordsjælland

18:30 | Geneva, Switzerland
  Vesely - Baghdatis

19:00 | Süper Lig
  Galatasaray - Kasimpasa

20:00 | Ligue 2
  Auxerre - Brest

20:00 | Ligue 2
  Clermont Foot - Nimes

20:00 | Ligue 2
  Creteil - Sochaux

20:00 | Ligue 2
  Dijon - AC Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  AC Havre - Arles

20:00 | Ligue 2
  Stade Laval - Tours

20:00 | Ligue 2
  Troyes Aube - Orleans 45 US

20:00 | Ligue 2
  Gazélec Ajaccio - Chateauroux

20:00 | Eerste Divisie
  Stormvogels Telstar - Maastricht

20:15 | 1. Liga
  Mladá Boleslav - Bohemians 1905

20:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - FC Augsburg

20:30 | Paris, Frankrike
  Ferrer - Nishikori

20:30 | Ligue 1
  Monaco - Stade de Reims

20:30 | 1. divisjon
  Korona Kielce - Wisla Krakow

20:45 | Primera Division
  Deportivo - Getafe

20:45 | Primeira Liga
  Benfica - Rio Ave

20:45 | Championship
  Norwich - Bolton

20:45 | Premier League
  St. Johnstone - FC Motherwell

21:00 | Primera Division
  S. Wanderers - O'Higgins

21:00 | Charlottesville, USA
  Harrison - Broady

23:20 | Charlottesville, USA
  Sandgren - Kudla

  Sat 1. November

00:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Banfield - Olimpo

02:30 | Primera Division
  Monarcas - Monterrey

03:30 | Primera Division
  Club Tijuana - Toluca

05:00 | J2
  Mito Hollyhock - Yokohama FC

06:00 | K-League Classic, Championship Round
  Pohang Steelers - Jeju Utd

06:00 | J2
  FC Gifu - Oita Trinita

08:00 | K-League Classic, Championship Round
  Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings

09:30 | A-League
  Perth - Newcastle

11:00 | J2
  JEF United - Jubilo Iwata

12:30 | Süper Lig
  Genclerbirligi - Büyüksehyr Bld.Spor

13:00 | Virsliga
  FK Liepaja - FC Daugava

13:00 | Virsliga
  Jurmala - Skonto Riga

13:00 | Virsliga
  Ventspils - BFC Daugava

13:00 | 2. Bundesliga
  1. FC Nürnberg - St. Pauli

13:00 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - Darmstadt

13:00 | Virsliga
  FS Metta/Lu - FK Spartaks

13:00 | Virsliga
  Jurmala - FK Jelgava

13:15 | Championship
  Wolverhampton - Birmingham

14:00 | Premier League
  CSKA Moskva - Zenit St. Petersburg

14:00 | Ligue 2
  Chamois Niort FC - Nancy

14:30 | Indian Super League
  FC Goa - Delhi Dynamos FC

15:00 | Serie B
  Livorno - Bologna

15:00 | 1. Liga
  Dukla Prague - C. Budejovice

15:00 | Serie B
  Trapani Calcio - Brescia

15:00 | Serie A
  Napoli - AS Roma

15:00 | Süper Lig
  Bursaspor - Sivasspor

15:00 | 1.NHL
  RNK Split - Dinamo Zagreb

15:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  Hannover - E. Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  VfB Stuttgart - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Bayer Leverkusen

16:00 | Championship
  Cardiff - Leeds

16:00 | Championship
  Wigan - Fulham

16:00 | Championship
  Charlton - Sheffield Wednesday

16:00 | Segunda Division
  Mallorca - CD Lugo

16:00 | Championship
  Huddersfield - Nottingham Forest

16:00 | Ukraine Premier League
  Poltava - Illichivec Mariupol

16:00 | Championship
  Watford - Millwall

16:00 | Premier League
  Vitoria BA - Maccabi Haifa

16:00 | Primera Division
  Granada - Real Madrid

16:00 | Bundesliga
  FK Austria Wien - Sturm Graz

16:00 | Primera Division
  U. de Chile - U. Catolica

16:00 | Championship
  Blackpool - Ipswich

16:00 | Championship
  Blackburn - Reading

16:30 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - TOP Oss

16:30 | Primera Division, Avslutning
  CD San Simon - Inti Gas Deportes

17:00 | 1. Liga
  Banik Ostrava - Hradec Kralove

17:00 | Primeira Liga
  Penafiel - Estoril

17:00 | 1. Liga
  Brno - FC Slovacko

17:00 | 1. Liga
  Slavia Praha - Pribram

17:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Vysocina Jihlava

17:00 | Ligue 1
  Lorient - Paris St.-Germain

17:00 | Superligaen
  FC Vestsjaelland - Esbjerg fB

18:00 | Primera Division
  At. Madrid - Cordoba

18:00 | Serie A
  Empoli - Juventus

18:00 | Segunda Division
  CD Alaves - Alcorcon

18:00 | Segunda Division
  Barcelona B - Gijon

18:00 | Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Trabzonspor

18:00 | Pro League
  Standard Liege - KV Mechelen

18:15 | Championship
  Bournemouth - Brighton

18:15 | Segunda Division
  UD Llagostera - Racing Santander

18:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - Admira Wacker

18:30 | Bundesliga
  SV Ried - Wolfsberger AC

18:30 | Bundesliga
  SC Magna Wr. Neustadt - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  Bayern München - Dortmund

18:30 | Premier League
  Hapoel Akko - Hapoel Beer Sheva

18:30 | Super League
  Asteras Tripolis - Olympiakos

18:30 | Ukraine Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Chernomorets Odessa

18:30 | Eredivisie
  Ajax Amsterdam - FC Dordrecht

18:45 | Primera Division, Avslutning
  Real Garcilaso - Universitario

19:00 | 1.NHL
  Slaven Belupo - HNK Rijeka

19:00 | Primeira Liga
  Vitoria Guimaraes - Sporting Lisboa

19:00 | Superliga
  FK Novi Pazar - FK Radnicki Nis

19:30 | Primera Division
  Palestino - Antofagasta

19:45 | Eredivisie
  Feyenoord Rotterdam - FC Zwolle

19:45 | Eredivisie
  FC Twente - SC Heerenveen

19:45 | Eerste Divisie
  De Graafschap - Helmond Sport

20:00 | Segunda Division
  Las Palmas - Albacete

20:00 | Primera Division
  FC Barcelona - Celta de Vigo

20:00 | Segunda Division
  CE Sabadell - Mirandes

20:00 | Super League
  Basel - GC Zurich

20:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - Bastia

20:00 | Ligue 1
  FC Metz - Caen

20:00 | Ligue 1
  Montpellier - Evian TGFC

20:00 | Ligue 1
  Nice - Ol. Lyon

20:00 | Ligue 1
  Lille - St. Etienne

20:00 | Pro League
  Cercle Brugge - Kortrijk

20:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Godoy Cruz - Belgrano

20:15 | 1. Liga
  Viktoria Plzen - Sparta Praha

20:45 | Eredivisie
  PSV Eindhoven - ADO Den Haag

20:45 | Serie A
  Parma - Internazionale

21:00 | Primera Division, Avslutning
  San Martin - FBC Melgar

21:00 | Primera Division, Apertura
  Atletico Fenix Montevideo - Nacional de Montevideo

21:00 | Major League Soccer, Playoffs
  Columbus Crew - New England

21:00 | Serie A, Andra runde
  Mushuc Runa - Liga Loja

21:15 | Primeira Liga
  FC Porto - Nacional

22:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Gimnasia LP - Racing Avellaneda

22:00 | Primera Division
  Huachipato - Cobreloa

22:00 | Primera Division
  Real Sociedad - Malaga

22:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Quilmes - Velez Sarsfield

22:30 | Brasilero Serie A
  Gremio RS - Vitoria BA

23:00 | Serie A, Andra runde
  Independiente Jose Teran - Barcelona

  Sun 2. November

00:00 | Primera Division
  America - Guadalajara

00:00 | Primera Division
  Puebla - Pachuca

00:15 | Primera Division, Avslutning
  Juan Aurich - UTC de Cajamarca

00:30 | Primera Division
  CSD Barnechea - Union Espanola

00:45 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Rosario Central - Atletico De Rafaela

01:00 | Major League Soccer, Playoffs
  Real Salt Lake - Los Angeles

02:00 | Primera Division
  Tigres - Jaguares

04:00 | Primera Division
  Real San Luis - Cruz Azul

05:00 | J-League
  Gamba Osaka - Vegalta Sendai

05:00 | J-League
  Cerezo Osaka - Ventforet Kofu

06:00 | K-League Classic, Championship Round
  FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors

07:00 | A-League
  Sydney - Central Coast

08:00 | J-League
  Kawasaki - Shimizu S-Pulse

08:35 | Chinese Super League
  Shandong Luneng - Guangzhou

08:35 | Chinese Super League
  Beijing Guoan FC - Henan Jianye

08:35 | Chinese Super League
  Tianjin Kangshifu - Sh. Telaishi

08:35 | Chinese Super League
  Hangzhou Lvcheng - Changchun Yatai

08:35 | Chinese Super League
  Shanxi Zhongjian - Harbin Tengyi

08:35 | Chinese Super League
  Jiangsu Shuntian - Changsha Jinde

08:35 | Chinese Super League
  Nanchang Bayi - Dalian Aerbin FC

08:35 | Chinese Super League
  Liaoning Hongyun - Shanghai Shenhua

11:00 | J-League
  Sagan Tosu - Vissel Kobe

11:30 | Premier League
  Lokomotiv Moskva - Dinamo Moscow

12:00 | Segunda Division
  Osasuna - Real Betis

12:00 | Primera Division
  At. Bilbao - Sevilla FC

12:15 | Segunda Liga
  Atletico Cp - Sporting Lisbon B

12:30 | Eredivisie
  FC Utrecht - Vitesse

12:30 | Süper Lig
  Gaziantepspor - Mersin Idman Yurdu

12:30 | Süper Lig
  Caykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor

12:30 | Serie B
  US Latina Calcio - Frosinone

13:00 | 1. divisjon
  Gornik Zabrze - Pogon Szczecin

13:30 | 2. Bundesliga
  FSV Frankfurt - Erzgebirge Aue

13:30 | 2. Bundesliga
  VfL Bochum - 1860 Munich

13:30 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - Aalen

13:30 | Primera Division, Apertura
  Club Atletico Rentistas - Racing Montevideo

13:45 | Super League
  Young Boys Bern - FC Vaduz

13:45 | Super League
  FC Sion - Aarau

14:00 | Ligue 1
  FC Nantes - Stade Rennais

14:00 | Superligaen
  Odense BK - Hobro IK

14:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Kerala Blasters FC

14:30 | Pro League
  Lierse - AA Gent

14:30 | Eredivisie
  Go Ahead Eagles - Heracles Almelo

14:30 | Eredivisie
  Willem II - Cambuur L.

14:30 | Eredivisie
  AZ Alkmaar - Excelsior Rotterdam

14:30 | Eerste Divisie
  Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen

14:30 | Premier League
  Lisma-Mordovia Saransk - FK Krasnodar

15:00 | Serie A
  Chievo - Sassuolo

15:00 | Serie A
  Turin - Atalanta BC

15:00 | Serie A
  Sampdoria - Fiorentina

15:00 | Serie A
  Udinese - Genoa

15:00 | 1.NHL
  NK Osijek - NK Zagreb

15:30 | 1. divisjon
  Cracovia Krakow - Zawisza

15:30 | 1. divisjon
  Slask Wroclaw - Lech Poznan

15:30 | Bundesliga
  M'gladbach - Hoffenheim

15:45 | 1. Liga
  Slovan Liberec - FK Jablonec

16:00 | Ukraine Premier League
  Karpaty Lviv - Zorya Lugansk

16:15 | Super League
  Niki Volou - Kassiopi

16:30 | Bundesliga
  SCR Altach - SK Rapid Wien

16:45 | Eredivisie
  FC Groningen - NAC Breda

17:00 | Primera Division
  Villarreal - Valencia

17:00 | Premier League
  Kuban Krasnodar - Spartak Moskva

17:00 | Superligaen
  FC København - SønderjyskE

17:00 | Ligue 1
  Bordeaux - Toulouse

17:00 | PrvaLiga
  NK Koper - NK Krka

17:00 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - Nova Gorica

17:00 | PrvaLiga
  Kalcer Radomlje - Zavrc

17:00 | PrvaLiga
  Olimpia Ljubljana - Publikum Celje

17:00 | Segunda Division
  Valladolid - Girona

17:00 | Primera Division, Avslutning
  Sport Huancayo - Union Comercio

17:30 | Bundesliga
  1. FC Köln - Freiburg

17:30 | Bundesliga
  SC Paderborn - Hertha Berlin

17:30 | Serie A, Andra runde
  Universidad Catolica - Deportivo Quito

18:00 | 1. divisjon
  Legia Warszawa - Ruch Chorzow

18:00 | Süper Lig
  Besiktas - Fenerbahce

18:15 | Segunda Division
  Recreativo - Numancia

18:30 | Super League
  Panathinaikos - Atromitos Athen

18:30 | Superligaen
  Brøndby IF - Randers FC

18:30 | Ukraine Premier League
  Dnipropetrovsk - Dynamo Kiev

18:30 | Ukraine Premier League
  Metalist Kharkiv - Olimpik Donetsk

19:00 | Primera Division
  Unam Pumas - La Piedad

19:00 | Segunda Liga
  Desportivo Chaves - FC Porto B

19:00 | 1.NHL
  NK Zadar - Hajduk Split

19:00 | Superliga
  Partizan Beograd - Vojvodina

19:00 | Primera Division
  Levante - UD Almería

19:30 | Primera Division
  Cobresal - Colo Colo

20:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  San Lorenzo - Boca Juniors

20:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Tigre - Lanus

20:00 | Brasilero Serie A
  Cruzeiro MG - Botafogo RJ

20:15 | Primeira Liga
  Academica - Sporting Braga

20:45 | Serie A
  AC Milan - Palermo

21:00 | Ligue 1
  Ol. Marseille - Lens

21:00 | Primera Division
  Elche - RCD Espanyol

21:00 | Segunda Division
  CD Leganes - Ponferradina

22:00 | Primera Division
  Audax Italiano - Deportes Union La Calera

22:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Arsenal - Independiente

22:30 | Brasilero Serie A
  Flamengo RJ - Chapecoense SC

23:40 | Primera Division, Clausura
  Olimpia Asuncion - SOL De America

  Mon 3. November

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  River Plate - Estudiantes

09:00 | J-League
  Yokohama - Urawa Reds

09:30 | A-League
  Melbourne - Wellington

12:00 | Premier League
  Torpedo Moscow - Arsenal Tula

14:30 | Premier League
  Rubin Kazan - Amkar Perm

14:30 | Indian Super League
  FC Pune City - Northeast United FC

16:00 | Ukraine Premier League
  Goverla-Zakarpatia Uzgorod - Volyn Lutsk

17:00 | Premier League
  Terek Grozniy - FC Ufa

18:00 | 1.NHL
  NK Lokomotiva Zagreb - Istra 1961

18:00 | Süper Lig
  Eskisehirspor - Balikesirspor

18:00 | 1. divisjon
  Podbeskidzie Bielsko Biala - Piast Gliwice

18:30 | Premier League
  Kiryat Shmone - Beitar Jerusalem

19:00 | Süper Lig
  Konyaspor - Kardemir Karabük

19:00 | Superligaen
  Aalborg BK - Silkeborg IF

19:00 | Serie A
  Cesena - Hellas Verona

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - VV Venlo

20:15 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Kaiserslautern

20:30 | 1. divisjon
  Jagiellonia Bialystok - Belchatow

20:30 | Ligue 2
  Valenciennes - SCO Angers

20:45 | Premier League
  Ross County - Aberdeen

20:45 | Primera Division
  Vallecano - SD Eibar

21:00 | Primeira Liga
  Belenenses - Boavista Porto

21:00 | Serie A
  SS Lazio - Cagliari

  Tue 4. November

00:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Defensa Y Justicia - Newell's Old Boys

  Wed 5. November

15:30 | Indian Super League
  Mumbai City FC - Delhi Dynamos FC


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
31 Oct, 07:00 CET | Ningb ..
Kania - Wang
31 Oct, 07:00 CET | Ningb ..
Linette - Zheng
31 Oct, 08:15 CET | Ningb ..
Duan - Bychkova
31 Oct, 09:40 CET | A-League
Melbourne City FC - Adel ..
31 Oct, 12:00 CET | Ningb ..
Zhu - Wang
31 Oct, 12:00 CET | Ecken ..
Kravchuk - Bemelmans
31 Oct, 12:30 CET | Genev ..
Hanescu - Przysiezny
31 Oct, 13:20 CET | Ecken ..
Desein - Arnaboldi
31 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
Karlsruher SC - SV Sandh ..
31 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
Fortuna Dusseldorf - FC ..
31 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
FC Union Berlin - SpVgg ..
31 Oct, 20:30 CET | Bunde ..
FC Schalke 04 - FC Augsb ..
31 Oct, 20:45 CET | Prime ..
Deportivo La Coruna - Ge ..
1 Nov, 13:00 CET | 2. Bu ..
1. FC Nürnberg - FC St P ..
1 Nov, 13:00 CET | 2. Bu ..
1 FC Heidenheim - SV Dar ..
1 Nov, 15:30 CET | Bunde ..
FSV Mainz05 - Werder Bre ..