English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Live Stream | Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Live Streaming | Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Streaming

Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs Live Stream
NBA | 15. April 2013, 03:30 CET * Land restriksjoner kan gjelde.



Gratis Live Streams

  Thu 18. September

16:00 | Campinas, Brazil
  Ghem - Neis

16:00 | Metz, Frankrike
  Struff - Chardy

17:35 | Meknes, Morocco
  Carreno-Busta - Pouille

18:00 | Metz, Frankrike
  Przysiezny - Monfils

18:00 | Quito, Ecuador
  Dellien - Angelinos

19:00 | Urvalsdeild
  FH Hafnarfjördur - KR Reykjavik

19:00 | Urvalsdeild
  Vikingur R - Stjarnan Gardabæ

19:30 | Metz, Frankrike
  Janowicz - Nieminen

20:00 | Quito, Ecuador
  Zeballos - King

22:00 | Quito, Ecuador
  Londero - Struvay

22:30 | Campinas, Brazil
  Gaio - Klec

  Fri 19. September

00:30 | Campinas, Brazil
  Zampieri - Becker

01:30 | Quito, Ecuador
  Jarry - Pella

01:30 | Brasilero Serie A
  Gremio RS - Santos SP

02:00 | CONCACAF Champions League, Gruppe B
  Kansas City - Deportivo Saprissa

02:15 | Copa Sudamericana
  Boca Juniors - Rosario Central

02:15 | Copa Sudamericana
  Emelec - River Plate (URU)

04:00 | CONCACAF Champions League, Gruppe 7
  Isidro Metapan - Herediano

17:00 | Virsliga
  Jurmala - Jurmala

18:00 | 1. divisjon
  Slask Wroclaw - Korona Kielce

18:00 | Premier League
  Arsenal Tula - Lisma-Mordovia Saransk

18:00 | 1.NHL
  NK Lokomotiva Zagreb - NK Zadar

18:30 | Superligaen
  Randers FC - Silkeborg IF

18:30 | Første liga
  SKNV St. Pölten - SV Kapfenberg

18:30 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - Darmstadt

18:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Sandhausen

18:30 | Første liga
  FAC Team für Wien - USK Anif

18:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - St. Pauli

18:30 | Første liga
  SC Lustenau - Wacker Innsbruck

18:30 | Første liga
  TSV Hartberg - LASK Linz

19:00 | Süper Lig
  Eskisehirspor - Genclerbirligi

19:00 | Serie B
  Carpi FC - Trapani Calcio

19:00 | Allsvenskan
  IFK Göteborg - Gefle

20:00 | Ligue 2
  Brest - Arles

20:00 | Ligue 2
  Chateauroux - Nancy

20:00 | Ligue 2
  Creteil - Clermont Foot

20:00 | Ligue 2
  Stade Laval - SCO Angers

20:00 | Ligue 2
  Sochaux - Nimes

20:00 | Ligue 2
  Tours - Orleans 45 US

20:00 | Eredivisie
  Willem II - NAC Breda

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam

20:00 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - Helmond Sport

20:00 | Eerste Divisie
  VV Venlo - Almere City FC

20:00 | Ligue 2
  Chamois Niort FC - Valenciennes

20:00 | Ligue 2
  Gazélec Ajaccio - Dijon

20:00 | Ligue 2
  Auxerre - AC Ajaccio

20:15 | 1. Liga
  Mladá Boleslav - FK Teplice

20:30 | Pro League
  Charleroi - Zulte-Waregem

20:30 | Bundesliga
  Freiburg - Hertha Berlin

20:30 | Ligue 1
  Bordeaux - Evian TGFC

20:30 | 1. divisjon
  Lechia Gdansk - Pogon Szczecin

20:30 | Første liga
  Mattersburg - SV Horn

20:45 | Premier League
  Partick Thistle - St Mirren

21:00 | Primera Division
  Elche - SD Eibar

21:30 | Primeira Liga
  Vitoria Guimaraes - Pacos Ferreira

  Sat 20. September

04:00 | Major League Soccer
  Real Salt Lake - Colorado Rapids

06:00 | J2
  Montedio Yamagata - Kyoto

09:00 | J2
  Jubilo Iwata - Giravanz Kitakyushu

09:00 | J-League
  Gamba Osaka - Cerezo Osaka

09:00 | K-League Classic
  Suwon Samsung Bluewings - Pohang Steelers

12:00 | J2
  Shonan Bellmare - Mito Hollyhock

12:00 | J-League
  Kashima Antlers - Yokohama

12:00 | J-League
  Kawasaki - FC Tokyo

12:00 | J-League
  Hiroshima - Albirex Niigata

12:00 | J-League
  Urawa Reds - Kashiwa Reysol

12:30 | Premier League
  FK Rostov - Zenit St. Petersburg

13:00 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - Kaiserslautern

13:00 | Ukraine Premier League
  Met. Donetsk - Illichivec Mariupol

13:00 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Ingolstadt

13:00 | 2. Bundesliga
  FSV Frankfurt - VfL Bochum

13:00 | Chinese Super League
  Dalian Aerbin FC - Shandong Luneng

13:15 | Championship
  Watford - Bournemouth

13:30 | Chinese Super League
  Beijing Guoan FC - Tianjin Kangshifu

13:45 | Chinese Super League
  Shanghai Shenhua - Shanxi Zhongjian

14:00 | Ligue 2
  AC Havre - Troyes Aube

15:00 | Virsliga
  FC Daugava - FK Jelgava

15:00 | Virsliga
  FK Liepaja - BFC Daugava

15:00 | Superliga
  OFK Belgrade - FK Vozdovac

15:00 | Serie B
  US Latina Calcio - US Avellino

15:00 | Serie B
  Perugia Calcio Spa - Vicenza

15:00 | Premier League
  Kuban Krasnodar - Rubin Kazan

15:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - E. Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  VfB Stuttgart - Hoffenheim

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Bayern München

15:30 | Bundesliga
  SC Paderborn - Hannover

15:30 | 1. divisjon
  Piast Gliwice - Cracovia Krakow

16:00 | 1.NHL
  Istra 1961 - NK Zagreb

16:00 | Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Akhisar Bld Spor

16:00 | Championship
  Millwall - Nottingham Forest

16:00 | Primera Division
  Deportivo - Real Madrid

16:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - Örebro SK

16:00 | Ukraine Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Poltava

16:00 | Bundesliga
  SK Rapid Wien - Wolfsberger AC

16:00 | Segunda Division
  Recreativo - CD Lugo

17:00 | 1. Liga
  Brno - Slovan Liberec

17:00 | 1. Liga
  FK Jablonec - C. Budejovice

17:00 | Superligaen
  Hobro IK - Esbjerg fB

17:00 | Ligue 1
  Ol. Marseille - Stade Rennais

17:00 | 1. Liga
  Vysocina Jihlava - Pribram

17:00 | 1. Liga
  FC Slovacko - Dukla Prague

18:00 | Segunda Division
  Barcelona B - UD Llagostera

18:00 | Serie A
  Cesena - Empoli

18:00 | Premier League
  Spartak Moskva - Terek Grozniy

18:00 | 1. divisjon
  Podbeskidzie Bielsko Biala - Gornik Zabrze

18:00 | Primera Division
  At. Bilbao - Granada

18:00 | Segunda Division
  Mirandes - Gijon

18:00 | Pro League
  RRC Peruwelz - Racing Genk

18:15 | Segunda Division
  Zaragoza - CD Alaves

18:30 | Bundesliga
  SCR Altach - SC Magna Wr. Neustadt

18:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Dortmund

18:30 | Eredivisie
  Excelsior Rotterdam - FC Dordrecht

18:30 | Bundesliga
  SV Ried - Sturm Graz

18:30 | Bundesliga
  Admira Wacker - SV Grödig

19:00 | 1.NHL
  RNK Split - Hajduk Split

19:00 | Süper Lig
  Mersin Idman Yurdu - Caykur Rizespor

19:00 | Süper Lig
  Balikesirspor - Galatasaray

19:45 | Eredivisie
  ADO Den Haag - Go Ahead Eagles

19:45 | Eerste Divisie
  RKC Waalwijk - FC Volendam

19:45 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - FC Emmen

20:00 | Ligue 1
  FC Metz - Bastia

20:00 | Ligue 1
  Toulouse - Caen

20:00 | Segunda Division
  CE Sabadell - Ponferradina

20:00 | Primera Division
  At. Madrid - Celta de Vigo

20:00 | Segunda Division
  Las Palmas - Alcorcon

20:00 | Ligue 1
  FC Nantes - Nice

20:00 | Ligue 1
  Lorient - Stade de Reims

20:00 | Pro League
  Anderlecht - Cercle Brugge

20:15 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - Slavia Praha

20:30 | 1. divisjon
  Lech Poznan - Zawisza

20:45 | Serie A
  AC Milan - Juventus

20:45 | Eredivisie
  Vitesse - SC Heerenveen

21:15 | Primeira Liga
  Nacional - Sporting Braga

22:00 | Primera Division
  RCD Espanyol - Malaga

23:00 | Major League Soccer
  Portland Timbers - Vancouver Whitecaps

23:30 | Brasilero Serie A
  Atletico PR - Internacional RS

  Sun 21. September

01:00 | Major League Soccer
  Philadelphia Union - Houston Dynamo

01:30 | Major League Soccer
  New York Red Bulls - Seattle Sounders

01:30 | Major League Soccer
  Montreal Impact - San Jose Earthquakes

01:30 | Major League Soccer
  Columbus Crew - New England

02:30 | Major League Soccer
  Chicago Fire - Washington DC

04:30 | Major League Soccer
  Los Angeles - FC Dallas

07:00 | K-League Classic
  Seongnam Ilhwa Chunma - Jeju Utd

07:00 | K-League Classic
  Chunnam Dragons - Busan I Park

11:30 | Premier League
  CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva

12:00 | Primera Division
  Real Sociedad - UD Almería

12:00 | Segunda Division
  Osasuna - Mallorca

12:30 | Serie A
  Chievo - Parma

12:30 | Eredivisie
  Heracles Almelo - FC Twente

13:00 | Virsliga
  Ventspils - FS Metta/Lu

13:15 | Premier League
  FC Dundee - Dundee Utd

13:30 | Chinese Super League
  Changchun Yatai - Harbin Tengyi

13:30 | 2. Bundesliga
  Karlsruher SC - 1. FC Nürnberg

13:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - 1. FC Heidenheim

13:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - RB Leipzig

13:35 | Chinese Super League
  Hangzhou Lvcheng - Liaoning Hongyun

13:45 | Chinese Super League
  Sh. Telaishi - Changsha Jinde

14:00 | Ligue 1
  Lille - Montpellier

14:00 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Jiangsu Shuntian

14:00 | Superligaen
  Odense BK - SønderjyskE

14:30 | Pro League
  KV RS Waasland Beveren - Standard Liege

14:30 | Eredivisie
  AZ Alkmaar - FC Zwolle

14:30 | Eredivisie
  Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam

14:30 | Eredivisie
  PSV Eindhoven - Cambuur L.

15:00 | Serie A
  AS Roma - Cagliari

15:00 | Serie A
  Genoa - SS Lazio

15:00 | Serie A
  Sassuolo - Sampdoria

15:00 | Virsliga
  FK Spartaks - Skonto Riga

15:00 | Allsvenskan
  AIK - Halmstads BK

15:00 | Allsvenskan
  Kalmar - Djurgården

15:00 | Allsvenskan
  Mjällby AIF - IF Elfsborg

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - Bayer Leverkusen

15:30 | 1. divisjon
  Ruch Chorzow - Belchatow

15:45 | 1. Liga
  Viktoria Plzen - Banik Ostrava

16:00 | Süper Lig
  Sivasspor - Konyaspor

16:00 | Superliga
  FK Radnicki 1923 - Partizan Beograd

16:00 | Ukraine Premier League
  Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk

16:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - FK Austria Wien

16:30 | Superligaen
  FC København - Brøndby IF

16:45 | Eredivisie
  FC Utrecht - FC Groningen

17:00 | Primera Division
  Villarreal - Vallecano

17:00 | Segunda Division
  Girona - Real Betis

17:00 | 1. Liga
  Sparta Praha - Hradec Kralove

17:00 | Ligue 1
  Monaco - EA Guingamp

17:00 | Ligue 1
  Lens - St. Etienne

17:00 | Primeira Liga
  Rio Ave - Arouca

17:30 | Bundesliga
  1. FC Köln - M'gladbach

17:30 | Allsvenskan
  Malmö FF - Helsingborgs IF

18:00 | Serie A
  Udinese - Napoli

18:00 | Pro League
  Club Brugge - Kortrijk

18:00 | 1. divisjon
  Wisla Krakow - Legia Warszawa

18:00 | Serie A
  Atalanta BC - Fiorentina

18:15 | Segunda Division
  CD Leganes - Racing Santander

19:00 | Primeira Liga
  Gil Vicente - Sporting Lisboa

19:00 | Superligaen
  FC Nordsjælland - FC Midtjylland

19:00 | Süper Lig
  Fenerbahce - Gaziantepspor

19:00 | Primera Division
  Cordoba - Sevilla FC

20:00 | Pro League
  Lokeren - KV Mechelen

20:00 | Segunda Division
  Valladolid - Tenerife

20:45 | Serie A
  Turin - Hellas Verona

20:45 | Serie A
  Palermo - Internazionale

21:00 | Major League Soccer
  Toronto FC - Chivas USA

21:00 | Brasilero Serie A
  Flamengo RJ - Fluminense RJ

21:00 | Primera Division
  Levante - FC Barcelona

21:00 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Ol. Lyon

21:00 | Segunda Division
  Albacete - Numancia

21:15 | Primeira Liga
  FC Porto - Boavista Porto

  Mon 22. September

17:30 | Veikkausliiga
  Kuopio PS - FC Lahti

18:00 | 1. divisjon
  Gornik Leczna - Jagiellonia Bialystok

19:00 | Superligaen
  FC Vestsjaelland - Aalborg BK

20:30 | Ligue 2
  Valenciennes - Clermont Foot

20:45 | Championship
  Wigan - Ipswich

20:45 | Primera Division
  Getafe - Valencia

21:00 | Primeira Liga
  Academica - Estoril

21:30 | Primera Division, Avslutning
  UTC de Cajamarca - Cesar Vallejo

  Tue 23. September

17:30 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - Aalen

17:30 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Braunschweig

17:30 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - Erzgebirge Aue

17:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - 1860 Munich

19:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Ol. Marseille

20:00 | Primera Division
  Real Madrid - Elche

20:00 | Bundesliga
  Bayern München - SC Paderborn

20:00 | Bundesliga
  Hoffenheim - Freiburg

20:00 | Bundesliga
  Werder Bremen - Schalke 04

20:00 | Bundesliga
  E. Frankfurt - Mainz 05

20:45 | Serie A
  Empoli - AC Milan

21:00 | Ligue 1
  Stade Rennais - Toulouse

22:00 | Primera Division
  Celta de Vigo - Deportivo

  Wed 24. September

17:30 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - Union Berlin

17:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - 1. FC Nürnberg

17:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Karlsruher SC

17:30 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - FSV Frankfurt

19:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - FC Metz

19:00 | Ligue 1
  Evian TGFC - Lens

19:00 | Ligue 1
  Montpellier - Monaco

19:00 | Ligue 1
  Ol. Lyon - Lorient

19:00 | Ligue 1
  Bastia - FC Nantes

20:00 | Primera Division
  UD Almería - At. Madrid

20:00 | Primera Division
  SD Eibar - Villarreal

20:00 | Primera Division
  Vallecano - At. Bilbao

20:00 | Bundesliga
  Dortmund - VfB Stuttgart

20:00 | Bundesliga
  Bayer Leverkusen - FC Augsburg

20:00 | Bundesliga
  M'gladbach - Hamburg

20:00 | Bundesliga
  Hannover - 1. FC Köln

20:00 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Wolfsburg

20:45 | Serie A
  Hellas Verona - Genoa

20:45 | Serie A
  Internazionale - Atalanta BC

20:45 | Serie A
  Juventus - Cesena

20:45 | Serie A
  Napoli - Palermo

20:45 | Serie A
  Sampdoria - Chievo

20:45 | Serie A
  Fiorentina - Sassuolo

20:45 | Serie A
  Cagliari - Turin

20:45 | Serie A
  Parma - AS Roma

21:00 | Ligue 1
  Caen - Paris St.-Germain

22:00 | Primera Division
  Granada - Levante

22:00 | Primera Division
  Malaga - FC Barcelona

22:00 | Primera Division
  Sevilla FC - Real Sociedad


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
18 Sep, 16:00 CET | Campi ..
Ghem - Neis
18 Sep, 16:00 CET | Metz, ..
Struff - Chardy
18 Sep, 17:35 CET | Mekne ..
Carreno-Busta - Pouille
18 Sep, 18:00 CET | Metz, ..
Przysiezny - Monfils
18 Sep, 18:00 CET | Quito ..
Dellien - Angelinos
18 Sep, 19:00 CET | Urval ..
FH Hafnarfjordur - KR Re ..
18 Sep, 19:30 CET | Metz, ..
Janowicz - Nieminen
18 Sep, 20:00 CET | Quito ..
Zeballos - King
18 Sep, 19:00 CET | Urval ..
Vikingur Reykjavik - Stj ..
18 Sep, 19:00 CET | Urval ..
FH Hafnarfjordur - KR Re ..
19 Sep, 02:00 CET | CONCA ..
Sporting Kansas City - D ..
19 Sep, 02:15 CET | Copa ..
Boca Juniors - CA Rosari ..
19 Sep, 02:15 CET | Copa ..
Club Sport Emelec - CA R ..
19 Sep, 04:00 CET | CONCA ..
Isidro Metapan - CS Here ..
19 Sep, 17:00 CET | Virsliga
FK Daugava Riga - FC Jur ..
19 Sep, 18:00 CET | 1.NHL
NK Lokomotiva Zagreb - N ..