English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Island - Norge Live Stream | Island - Norge Live Streaming | Island - Norge Streaming

Island - Norge Live Stream
Europamesterskapet, Kvalifiseringsgruppe H | 3. September 2010, 21:00 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Unibet og LiveGoals.com tilbyr alle brukerne våre gratis LIVEstreaming fra kampen Island - Norge.

Alt du trenger å gjøre er å logge inn på din Unibet konto, og du kan se kampen gratis.

Ikke har en Unibet konto?

Meld deg på HER for å begynne å se streaming i høy kvalitet gratis...


    Se Island - Norge her!

    Slik kan du se gratis fotballstreaming LIVE
1. Gå til Unibet og opprett en konto.

2. Logg på kontoen din.
    Unibet tilbyr en 100% påmeldingsbonus på opp til £100.

3. Gå til seksjonen Live Betting
    (linken er plassert i øverste venstre hjørne).

4. Velg streamen Island mot Norge for å begynne å se...


Unibet tilbyr alle nye brukere en 100% påmeldingsbonus på opptil 1000 NOK for ditt første innskudd.

Få bonusen din nå - åpne en konto med Unibet i dag



Gratis Live Streams

  Sat 19. April

02:30 | Primera Division, Clausura
  Monarcas - Cruz Azul

07:00 | K-League Classic
  Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings

08:00 | J-League
  Kashima Antlers - Vissel Kobe

08:30 | A-League Playoffs
  Central Coast - Adelaide

09:00 | K-League Classic
  Chunnam Dragons - Jeonbuk Hyundai Motors

09:00 | J-League
  FC Tokyo - Cerezo Osaka

09:00 | J-League
  Gamba Osaka - Omiya Ardija

10:00 | J-League
  Urawa Reds - Kawasaki

10:15 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Vekic - Zhang

11:00 | Premier League
  Tom Tomsk - Kriliya Sovietov

11:30 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Cibulkova - Pliskova

12:00 | J-League
  Ventforet Kofu - Grampus Eight

12:15 | Segunda Liga
  Covilha - Penafiel

12:30 | Süper Lig
  Gaziantepspor - Genclerbirligi

13:00 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Arminia Bielefeld

13:00 | Ukraine Premier League
  Goverla-Zakarpatia Uzgorod - Illichivec Mariupol

13:00 | Virsliga
  FC Daugava - FS Metta/Lu

13:00 | 2. Bundesliga
  Karlsruher SC - Union Berlin

13:15 | Championship
  Leicester - Queens Park Rangers

13:30 | Chinese Super League
  Beijing Guoan FC - Shandong Luneng

13:30 | Monte-Carlo, Monaco
  Ferrer - Wawrinka

13:30 | Premier League
  Lokomotiv Moskva - Terek Grozniy

13:45 | Premier League
  FC Motherwell - Celtic

13:45 | Premier League
  Tottenham - Fulham

14:00 | Chinese Super League
  Guangzhou - Shanghai Shenhua

14:00 | Ligue 2
  Caen - Auxerre

15:00 | Veikkausliiga
  FC Lahti - HJK Helsinki

15:00 | Superettan
  Ostersund - Husqvarna FF

15:00 | Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Kayserispor

15:00 | Serie A
  Genoa - Cagliari

15:00 | Serie A
  Atalanta BC - Hellas Verona

15:00 | Serie A
  Catania - Sampdoria

15:00 | Serie A
  AC Milan - Livorno

15:00 | Serie A
  Chievo - Sassuolo

15:00 | Serie A
  Parma - Internazionale

15:00 | Serie A
  SS Lazio - Turin

15:00 | 1.NHL
  NK Zadar - RNK Split

15:00 | Serie A
  Udinese - Napoli

15:30 | Bundesliga
  Freiburg - M'gladbach

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Hertha Berlin

15:30 | Bundesliga
  Braunschweig - Bayern München

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Mainz 05

15:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - Hoffenheim

16:00 | Premier League
  West Ham - Crystal Palace

16:00 | Premier League
  Anzhi Makhachkala - Zenit St. Petersburg

16:00 | Championship
  Nottingham Forest - Birmingham

16:00 | Primera Division
  Osasuna - Valencia

16:00 | Ukraine Premier League
  Shakhtar Donetsk - Met. Donetsk

16:00 | Premier League, Playoffs 1-6
  Kiryat Shmone - Hapoel Tel Aviv

16:00 | Virsliga
  FK Spartaks - Jurmala

16:00 | Premier League
  Cardiff - Stoke

16:00 | 1. Liga
  Slovan Liberec - FC Slovacko

16:00 | Premier League
  Newcastle - Swansea

16:00 | 1. Liga
  1.sc Znojmo - Banik Ostrava

16:00 | Championship
  Barnsley - Leeds

16:00 | Championship
  Watford - Ipswich

16:00 | Premier League
  Aston Villa - Southampton

16:30 | Bundesliga
  FK Austria Wien - Wolfsberger AC

16:30 | PrvaLiga
  NK Krka - NK Koper

16:30 | PrvaLiga
  NK Domzale - Publikum Celje

17:00 | Primeira Liga
  Maritimo Funchal - Academica

17:00 | Primeira Liga
  Pacos Ferreira - Nacional

17:30 | Primera Division, Clausura
  CSD Rangers - Audax Italiano

18:00 | Süper Lig
  Galatasaray - Kasimpasa

18:00 | Segunda Division
  CD Lugo - Ponferradina

18:00 | Süper Lig
  Bursaspor - Elazigspor

18:00 | Segunda Division
  Hercules - Cordoba

18:00 | Primera Division
  Levante - Getafe

18:00 | Primeira Liga
  Gil Vicente - Estoril

18:15 | Segunda Division
  Real Madrid Castilla - SD Eibar

18:30 | Bundesliga
  Hamburg - Wolfsburg

18:30 | Premier League
  Chelsea - Sunderland

18:30 | NBA Playoffs
  Toronto Raptors - Brooklyn Nets

18:30 | Premier League, Playoffs 1-6
  Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva

18:30 | Serie A
  Juventus - Bologna

19:00 | Serie A, Første runde
  Cuenca - Barcelona

19:00 | Segunda Division
  Barcelona B - Girona

19:00 | Bundesliga
  Admira Wacker - Red Bull Salzburg

19:00 | Bundesliga
  Wacker Innsbruck - SC Magna Wr. Neustadt

19:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - SV Ried

19:00 | Serie A, Første runde
  Universidad Catolica - LDU Quito

19:30 | PrvaLiga
  Zavrc - NK Maribor

20:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - Triglav Gorenjska

20:00 | Pro League, Europa League Playoffs
  KV RS Waasland Beveren - AA Gent

20:00 | Pro League, Europa League Playoffs
  Lierse - KV Oostende

20:00 | Pro League, Nedrykning Playoffs
  Mons - Oud-Heverlee

20:00 | Segunda Division
  Mirandes - Las Palmas

20:00 | Pro League, Europa League Playoffs
  Charleroi - Cercle Brugge

20:00 | Primera Division, Clausura
  U. de Concep - U. de Chile

20:00 | Primera Division
  Real Sociedad - RCD Espanyol

20:05 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - Olimpia Ljubljana

20:15 | Primeira Liga
  Belenenses - Sporting Lisboa

20:15 | 1. Liga
  Mladá Boleslav - FK Jablonec

20:30 | Primera Division, Clausura
  Nacional de Montevideo - Cerro Largo FC

21:00 | Coupe de la Ligue
  Paris St.-Germain - Ol. Lyon

21:00 | Coupe de la Ligue
  Ol. Lyon - Paris St.-Germain

21:00 | Serie A
  Fiorentina - AS Roma

21:30 | NBA Playoffs
  Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

22:10 | Primera Division, Torneo Finale
  Rosario Central - Estudiantes

22:30 | Primera Division, Clausura
  Union Espanola - O'Higgins

23:00 | Serie A, Første runde
  Independiente Jose Teran - El Nacional

23:10 | Primera Division, Torneo Finale
  Quilmes - Olimpo

23:30 | Brasilero Serie A
  Fluminense RJ - Figueirense SC

23:30 | Brasilero Serie A
  Internacional RS - Vitoria BA

  Sun 20. April

00:00 | Primera Division, Clausura
  America - Jaguares

01:00 | NBA Playoffs
  Indiana Pacers - Atlanta Hawks

01:00 | Major League Soccer
  Vancouver Whitecaps - Los Angeles

01:00 | Torneo Clausura
  Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion

01:00 | Primera Division, Clausura
  Deportes Union La Calera - Huachipato

01:30 | Primera Division, Torneo Finale
  San Lorenzo - Newell's Old Boys

02:00 | Primera Division, Clausura
  Monterrey - La Piedad

02:00 | Primera Division, Clausura
  Pachuca - Puebla

02:00 | Primera Division, Clausura
  Santos - Real San Luis

03:30 | Major League Soccer
  Real Salt Lake - Portland Timbers

03:30 | NBA Playoffs
  Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies

04:00 | Primera Division, Clausura
  Atlas - Toluca

06:00 | Football National League
  Energia Chab - Neftekhimik

06:00 | J2
  FC Gifu - Tochigi SC

07:00 | K-League Classic
  Gyeongnam FC - Gwangju Sangmu

09:00 | Chinese Super League
  Liaoning Hongyun - Tianjin Kangshifu

09:00 | J2
  Shonan Bellmare - Oita Trinita

09:30 | Chinese Super League
  Changchun Yatai - Changsha Jinde

09:30 | Chinese Super League
  Dalian Aerbin FC - Sh. Telaishi

11:00 | J2
  Mito Hollyhock - FC Tokyo Verdy

11:30 | Premier League
  Rubin Kazan - Spartak Moskva

12:00 | Segunda Division
  Mallorca - Deportivo

12:00 | Primera Division
  UD Almería - Celta de Vigo

12:30 | Süper Lig
  Caykur Rizespor - Konyaspor

13:00 | Premier League
  Norwich - Liverpool

13:00 | Ukraine Premier League
  Simferopol - Karpaty Lviv

13:00 | Football National League
  Torpedo Moscow - Rotor Volgograd

13:30 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - FSV Frankfurt

13:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Ingolstadt

13:30 | 2. Bundesliga
  SC Paderborn - SpVgg Greuther Fürth

13:35 | Chinese Super League
  Hangzhou Lvcheng - Harbin Tengyi

13:45 | Chinese Super League
  Shanghai Shenhua - Changsha Jinde

14:00 | Premier League
  Dinamo Moscow - FK Krasnodar

14:00 | Ligue 1
  Monaco - Nice

14:30 | 1. Divisjon
  AC Horsens - Akademisk Boldklub

15:00 | Allsvenskan
  Kalmar - IFK Göteborg

15:00 | Allsvenskan
  Halmstads BK - Helsingborgs IF

15:00 | Superligaen
  FC Vestsjaelland - Odense BK

15:00 | Football National League
  Jaroslavi Shinnik - FC Ufa

15:05 | Premier League
  Hull City - Arsenal

15:30 | Bundesliga
  1. FC Nürnberg - Bayer Leverkusen

16:00 | Superettan
  GAIS - Ljungskile SK

16:00 | Virsliga
  Skonto Riga - BFC Daugava

16:00 | Ukraine Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Metalist Kharkiv

16:30 | Premier League
  Kuban Krasnodar - CSKA Moskva

16:30 | Bundesliga
  SV Grödig - SK Rapid Wien

16:30 | Football National League
  Spartak Nalchik - Khimik Dzerzhinsk

17:00 | 1. Liga
  Sigma Olomouc - Pribram

17:00 | Superligaen
  Aalborg BK - Randers FC

17:00 | Segunda Division
  Recreativo - CD Alaves

17:00 | Segunda Division
  Gijon - Real Murcia

17:00 | Ligue 1
  Bastia - AC Ajaccio

17:00 | Superettan
  Assyriska Föreningen - Degerfors IF

17:00 | Ligue 1
  Bordeaux - EA Guingamp

17:00 | Ligue 1
  Valenciennes - FC Nantes

17:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Sochaux

17:00 | Primera Division
  Vallecano - Real Betis

17:00 | Ligue 1
  Lorient - Montpellier

17:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Brno

17:10 | Premier League
  Everton - Man Utd

17:30 | Allsvenskan
  Mjällby AIF - Häcken

17:30 | Allsvenskan
  AIK - Norrköping

17:30 | Bundesliga
  VfB Stuttgart - Schalke 04

18:00 | Süper Lig
  Besiktas - Fenerbahce

18:00 | Segunda Division
  Tenerife - Numancia

18:00 | KNVB beker
  FC Zwolle - Ajax Amsterdam

18:15 | Superettan
  Östers IF - GIF Sundsvall

18:15 | Segunda Division
  Zaragoza - Real Jaen

19:00 | Primeira Liga
  Benfica - Olhanense SC

19:00 | NBA Playoffs
  San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

19:00 | Primera Division
  Sevilla FC - Granada

19:00 | Primera Division, Clausura
  Unam Pumas - Guadalajara

20:00 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Lokeren - Zulte-Waregem

20:30 | Primera Division, Clausura
  Colo Colo - U. Catolica

21:00 | Brasilero Serie A
  Atletico MG - Corinthians SP

21:00 | Segunda Division
  Alcorcon - CE Sabadell

21:00 | Primera Division, Torneo Finale
  Colon - Belgrano

21:00 | Primera Division
  FC Barcelona - At. Bilbao

21:00 | Brasilero Serie A
  Sao Paulo SP - Botafogo RJ

21:00 | Ligue 1
  Ol. Marseille - Lille

21:00 | Primera Division
  Valladolid - Real Madrid

21:30 | NBA Playoffs
  Miami Heat - Charlotte Bobcats

22:00 | Primera Division, Torneo Finale
  Argentinos Juniors - Racing Avellaneda

22:00 | Primera Division, Torneo Finale
  Arsenal - Lanus

23:15 | Primera Division, Torneo Finale
  River Plate - Velez Sarsfield

23:30 | Primera Division, Clausura
  Everton - Nublense

23:30 | Brasilero Serie A
  Flamengo RJ - Goias GO

  Mon 21. April

00:00 | Primera Division, Clausura
  CF Atlante - Club Tijuana

01:00 | NBA Playoffs
  Chicago Bulls - Washington Wizards

02:30 | Primera Division, Torneo Finale
  Tigre - Boca Juniors

03:30 | NBA Playoffs
  Houston Rockets - Portland Trail Blazers

13:00 | 1st Division
  Fredrikstad - Hødd

13:00 | Superligaen
  SønderjyskE - FC Nordsjælland

13:15 | 1. Divisjon
  Leyton Orient - Wolverhampton

14:30 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Club Brugge - Standard Liege

14:30 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - FC Dordrecht

14:30 | Eerste Divisie
  Willem II - Stormvogels Telstar

15:00 | Allsvenskan
  Åtvidaberg - Gefle

15:00 | 1st Division
  Hønefoss - Tromsø

15:00 | Superligaen
  FC Midtjylland - Viborg FF

15:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - IF Elfsborg

15:30 | Eliteserien
  Aalesund - Start

15:30 | Eliteserien
  Vålerenga - Sandnes Ulf

15:30 | Eliteserien
  Viking - Haugesund

16:00 | Championship
  Queens Park Rangers - Watford

16:00 | Championship
  Burnley - Wigan

17:00 | Premier League
  Volga Novgorod - FK Rostov

17:00 | Superligaen
  AGF Aarhus - Brøndby IF

17:00 | Superettan
  Sirius - Varbergs BoIS

17:00 | Football National League
  Lisma-Mordovia Saransk - Luch-E. Vladivostok

17:30 | Allsvenskan
  Brommapojkarna - Örebro SK

17:30 | Allsvenskan
  Malmö FF - Djurgården

18:00 | Eliteserien
  Sogndal - Strømsgodset

18:00 | Eliteserien
  Molde - Sarpsborg 08

18:00 | Eliteserien
  SK Brann - Lillestrøm

18:00 | 1st Division
  Tromsdalen - Ullensaker/Kisa

18:00 | 1st Division
  Ranheim - Bryne

18:00 | 1st Division
  Mjøndalen - Strømmen

18:00 | 1st Division
  Hamarkameratene - Kristiansund BK

18:00 | 1st Division
  Bærum - Nest-Sotra

18:00 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Racing Genk - Anderlecht

18:00 | 1st Division
  Alta - Sandefjord

18:00 | Eliteserien
  Odd Grenland - Stabæk

18:15 | Championship
  Leeds - Nottingham Forest

18:30 | Første liga
  Mattersburg - SV Kapfenberg

19:00 | Süper Lig
  Antalyaspor - Sivasspor

19:00 | Eliteserien
  Bodø/Glimt - Rosenborg

19:00 | Süper Lig
  Kardemir Karabük - Eskisehirspor

19:00 | Primeira Liga
  Vitoria Setubal - Sporting Braga

19:00 | Superligaen
  FC København - Esbjerg fB

19:00 | Primera Division, Torneo Finale
  Godoy Cruz - Atletico De Rafaela

19:00 | Premier League, Playoffs 7-14
  Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem

19:20 | Superettan
  Hammarby - Ängelholms FF

20:15 | 2. Bundesliga
  1. FC Köln - VfL Bochum

20:30 | Ligue 2
  Chateauroux - Lens

21:00 | Primeira Liga
  FC Porto - Rio Ave

21:00 | Premier League
  Man City - West Bromwich

21:10 | Primera Division, Torneo Finale
  Gimnasia LP - CA All Boys

22:00 | Primera Division
  Malaga - Villarreal

  Tue 22. April

01:00 | Torneo Clausura
  Cerro Porteño - Deportivo Capiata

02:00 | NBA Playoffs
  Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies

04:30 | NBA Playoffs
  Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

16:00 | Superliga
  Napredak Krusevac - Partizan Beograd

17:30 | Veikkausliiga
  HJK Helsinki - FC Honka

18:00 | Superliga
  Røde Stjerne Beograd - FK Radnicki Nis

18:30 | Første liga
  Vienna - SCR Altach

18:30 | Første liga
  SC Lustenau - USK Anif

18:30 | Første liga
  SKNV St. Pölten - SC Parndorf

18:30 | Første liga
  TSV Hartberg - SV Horn

19:20 | Superettan
  Jönköpings Södra - Varnamo

20:45 | 2. Divisjon
  Rangers - Ayr

20:45 | UEFA Champions League
  At. Madrid - Chelsea

  Wed 23. April

01:00 | NBA Playoffs
  Indiana Pacers - Atlanta Hawks

02:00 | NBA Playoffs
  Toronto Raptors - Brooklyn Nets

02:15 | Copa Libertadores
  Bolivar - Leon

03:30 | NBA Playoffs
  Chicago Bulls - Washington Wizards

17:30 | Veikkausliiga
  RoPS Rovaniemi - FC Inter Turku

18:30 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Evian TGFC

18:30 | Ligue 1
  Toulouse - Ol. Lyon

18:30 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Evian TGFC

20:45 | UEFA Champions League
  Real Madrid - Bayern München

  Thu 24. April

01:00 | NBA Playoffs
  Miami Heat - Charlotte Bobcats

01:30 | Major League Soccer
  New York Red Bulls - Houston Dynamo

02:00 | NBA Playoffs
  San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

03:30 | NBA Playoffs
  Houston Rockets - Portland Trail Blazers

05:10 | Copa Libertadores
  Santos - Lanus

21:05 | UEFA Europa League, Knockout stage
  Sevilla FC - Valencia

21:05 | UEFA Europa League, Knockout stage
  Benfica - Juventus

  Fri 25. April

01:00 | NBA Playoffs
  Atlanta Hawks - Indiana Pacers

02:00 | NBA Playoffs
  Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder

04:30 | NBA Playoffs
  Golden State Warriors - Los Angeles Clippers

18:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - Erzgebirge Aue

18:30 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - 1860 Munich

18:30 | 2. Bundesliga
  FSV Frankfurt - Energie Cottbus

18:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - Kaiserslautern

18:30 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Aalen

18:30 | 2. Bundesliga
  SC Paderborn - Sandhausen

18:30 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - 1. FC Köln

18:30 | 2. Bundesliga
  VfL Bochum - Arminia Bielefeld

18:30 | 2. Bundesliga
  Dresden - Karlsruher SC

20:30 | Bundesliga
  Hannover - VfB Stuttgart

21:00 | Primera Division
  Elche - Levante

  Sat 26. April

15:30 | Bundesliga
  Bayern München - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - M'gladbach

15:30 | Bundesliga
  Bayer Leverkusen - Dortmund

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - Freiburg

15:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - E. Frankfurt

15:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - 1. FC Nürnberg

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Hamburg

15:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Braunschweig

18:30 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - Sturm Graz

18:30 | Bundesliga
  SK Rapid Wien - Red Bull Salzburg

18:30 | Bundesliga
  SC Magna Wr. Neustadt - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  SV Ried - Admira Wacker

18:30 | Bundesliga
  Wacker Innsbruck - FK Austria Wien


   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
19 Apr, 02:30 CET | Prime ..
Monarcas Morelia - Cruz ..
19 Apr, 07:00 CET | K-Lea ..
Ulsan Hyundai - Suwon Sa ..
19 Apr, 08:00 CET | J-League
Kashima Antlers - Vissel ..
19 Apr, 08:30 CET | A-Lea ..
Central Coast Mariners F ..
19 Apr, 09:00 CET | J-League
FC Tokyo - Cerezo Osaka
19 Apr, 09:00 CET | J-League
Gamba Osaka - Omiya Ardija
19 Apr, 10:00 CET | J-League
Urawa Red Diamonds - Kaw ..
19 Apr, 10:15 CET | Kuala ..
Vekic - Zhang
19 Apr, 02:30 CET | Prime ..
Monarcas Morelia - Cruz ..
19 Apr, 07:00 CET | K-Lea ..
Ulsan Hyundai - Suwon Sa ..
19 Apr, 08:00 CET | J-League
Kashima Antlers - Vissel ..
19 Apr, 08:30 CET | A-Lea ..
Central Coast Mariners F ..
19 Apr, 09:00 CET | J-League
FC Tokyo - Cerezo Osaka
19 Apr, 09:00 CET | J-League
Gamba Osaka - Omiya Ardija
19 Apr, 10:00 CET | J-League
Urawa Red Diamonds - Kaw ..
19 Apr, 11:00 CET | Premi ..
FC Tom Tomsk - FC Kryliy ..