English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Island - Norge Live Stream | Island - Norge Live Streaming | Island - Norge Streaming

Island - Norge Live Stream
Europamesterskapet, Kvalifiseringsgruppe H | 3. September 2010, 21:00 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Unibet og LiveGoals.com tilbyr alle brukerne våre gratis LIVEstreaming fra kampen Island - Norge.

Alt du trenger å gjøre er å logge inn på din Unibet konto, og du kan se kampen gratis.

Ikke har en Unibet konto?

Meld deg på HER for å begynne å se streaming i høy kvalitet gratis...


    Se Island - Norge her!

    Slik kan du se gratis fotballstreaming LIVE
1. Gå til Unibet og opprett en konto.

2. Logg på kontoen din.
    Unibet tilbyr en 100% påmeldingsbonus på opp til £100.

3. Gå til seksjonen Live Betting
    (linken er plassert i øverste venstre hjørne).

4. Velg streamen Island mot Norge for å begynne å se...


Unibet tilbyr alle nye brukere en 100% påmeldingsbonus på opptil 1000 NOK for ditt første innskudd.

Få bonusen din nå - åpne en konto med Unibet i dag



Gratis Live Streams

  Fri 28. November

18:00 | 1. Liga
  C. Budejovice - FK Teplice

18:30 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim

18:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - Union Berlin

18:30 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - Karlsruher SC

18:30 | Første liga
  USK Anif - FAC Team für Wien

18:30 | Superligaen
  SønderjyskE - Esbjerg fB

18:30 | Første liga
  Wacker Innsbruck - SC Lustenau

18:30 | Første liga
  SV Horn - Mattersburg

18:30 | Første liga
  SKNV St. Pölten - SV Kapfenberg

19:00 | Süper Lig
  Büyüksehyr Bld.Spor - Bursaspor

20:00 | Ligue 2
  Arles - Dijon

20:00 | Eredivisie
  FC Dordrecht - Willem II

20:00 | Ligue 2
  Brest - Creteil

20:00 | Eerste Divisie
  FC Volendam - FC Eindhoven

20:00 | Ligue 2
  Stade Laval - Auxerre

20:00 | Eerste Divisie
  Maastricht - Fortuna Sittard

20:00 | Ligue 2
  Chateauroux - Chamois Niort FC

20:00 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - FC Twente

20:00 | Ligue 2
  Nimes - AC Havre

20:00 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - Achilles

20:00 | Ligue 2
  Sochaux - Clermont Foot

20:00 | Eerste Divisie
  VV Venlo - Stormvogels Telstar

20:00 | Ligue 2
  Tours - Gazélec Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  Orleans 45 US - AC Ajaccio

20:15 | 1. Liga
  Banik Ostrava - Slavia Praha

20:30 | Bundesliga
  Freiburg - VfB Stuttgart

20:30 | Serie B
  Pescara - Lanciano

20:30 | Første liga
  TSV Hartberg - LASK Linz

20:30 | 1. divisjon
  Piast Gliwice - Wisla Krakow

20:30 | Ligue 1
  Ol. Marseille - FC Nantes

20:30 | Pro League
  Zulte-Waregem - AA Gent

20:45 | Primera Division
  Real Sociedad - Elche

20:45 | 1. Divisjon
  Peterborough - Bristol City

21:00 | Primera Division, Avslutning
  Real Garcilaso - San Martin

21:30 | Primeira Liga
  Vitoria Guimaraes - Moreirense

22:10 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Gimnasia LP - Quilmes

22:30 | Primera Division
  O'Higgins - Audax Italiano

  Sat 29. November

00:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Defensa Y Justicia - Velez Sarsfield

02:00 | Serie A, Andra runde
  Cuenca - Liga Loja

06:00 | J-League
  Cerezo Osaka - Kashima Antlers

06:00 | J-League
  Gamba Osaka - Vissel Kobe

06:00 | J-League
  Sagan Tosu - Urawa Reds

07:00 | A-League
  Brisbane - Perth

09:00 | J-League
  Vegalta Sendai - Tokushima Vortis

09:00 | J-League
  Yokohama - Albirex Niigata

09:30 | A-League
  Western Sydney - Sydney

11:30 | Premier League
  Arsenal Tula - Ural Ekaterinburg

12:30 | Süper Lig
  Kasimpasa - Caykur Rizespor

13:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe B
  Singapore - Malaysia

13:00 | AFF Suzuki Cup, Gruppe B
  Thailand - Myanmar

13:00 | Ukraine Premier League
  Olimpik Donetsk - Chernomorets Odessa

13:00 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - VfL Bochum

13:00 | 2. Bundesliga
  Aalen - Düsseldorf

13:15 | Scottish Cup
  FC Dundee - Aberdeen

13:15 | Championship
  Charlton - Ipswich

13:40 | Arabian Gulf League
  Ajman Club - Sharjah FC

13:45 | Premier League
  CSKA Moskva - FC Ufa

14:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - NK Domzale

14:00 | PrvaLiga
  NK Maribor - NK Rudar Velenje

14:00 | Super League
  Kalloni - Platanias Chanion

14:00 | Ligue 2
  SCO Angers - Troyes Aube

14:30 | Indian Super League
  FC Pune City - Atletico De Kolkata

15:00 | 1.NHL
  Slaven Belupo - NK Zadar

15:00 | Superliga
  Vojvodina - Cukaricki

15:00 | Serie B
  Carpi FC - Frosinone

15:00 | Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Balikesirspor

15:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - Mainz 05

15:30 | Bundesliga
  Bayer Leverkusen - 1. FC Köln

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Hamburg

15:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Bayern München

15:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - SC Paderborn

15:30 | 1. divisjon
  Jagiellonia Bialystok - Zawisza

15:30 | 1. divisjon
  Podbeskidzie Bielsko Biala - Lechia Gdansk

16:00 | Championship
  Bournemouth - Millwall

16:00 | Championship
  Brentford - Wolverhampton

16:00 | Championship
  Brighton - Fulham

16:00 | Championship
  Leeds - Derby

16:00 | Championship
  Middlesbrough - Blackburn

16:00 | Championship
  Norwich - Reading

16:00 | Championship
  Rotherham - Blackpool

16:00 | Primera Division
  Getafe - At. Bilbao

16:00 | Championship
  Sheffield Wednesday - Wigan

16:00 | PrvaLiga
  Publikum Celje - Zavrc

16:00 | Championship
  Watford - Cardiff

16:00 | Premier League
  Lisma-Mordovia Saransk - Zenit St. Petersburg

16:00 | Bundesliga
  SV Ried - FK Austria Wien

16:00 | Championship
  Birmingham - Nottingham Forest

16:00 | Championship
  Bolton - Huddersfield

16:15 | Premier League
  Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya

17:00 | Superligaen
  Silkeborg IF - Odense BK

17:00 | Arabian Gulf League
  AL Dhafra - AL Ittihad Kalba

17:00 | Arabian Gulf League
  AL Wasl SC - AL Shabab AL Arabi

17:00 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Nice

17:00 | 1.NHL
  Hajduk Split - NK Zagreb

17:00 | 1. Liga
  Dukla Prague - Mladá Boleslav

17:00 | 1. Liga
  Pribram - Slovan Liberec

17:00 | 1. Liga
  Hradec Kralove - Brno

18:00 | Segunda Division
  Osasuna - Girona

18:00 | Süper Lig
  Gaziantepspor - Galatasaray

18:00 | Pro League
  Westerlo - Charleroi

18:00 | Primera Division
  RCD Espanyol - Levante

18:00 | Serie A
  Sassuolo - Hellas Verona

18:00 | PrvaLiga
  Olimpia Ljubljana - NK Krka

18:00 | 1. divisjon
  Korona Kielce - Belchatow

18:00 | Segunda Division
  CD Alaves - Numancia

18:15 | Segunda Division
  UD Llagostera - Real Betis

18:15 | Premier League
  Kuban Krasnodar - Torpedo Moscow

18:30 | Bundesliga
  SCR Altach - SV Grödig

18:30 | Eredivisie
  SC Heerenveen - Heracles Almelo

18:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - Hannover

18:30 | Super League
  Atromitos Athen - Skoda Xanthi

18:30 | Bundesliga
  SK Rapid Wien - SC Magna Wr. Neustadt

18:30 | Bundesliga
  Admira Wacker - Sturm Graz

19:00 | Primeira Liga
  Penafiel - Sporting Braga

19:00 | Premier League
  Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa

19:45 | Eredivisie
  Vitesse - Go Ahead Eagles

19:45 | Eredivisie
  NAC Breda - FC Utrecht

20:00 | Tweede Klasse
  Oud-Heverlee - RC Mechelen

20:00 | Super League
  FC Sion - GC Zurich

20:00 | Pro League
  KV Mechelen - KV Oostende

20:00 | Segunda Division
  CE Sabadell - Las Palmas

20:00 | Primera Division
  Malaga - Real Madrid

20:00 | Ligue 1
  Stade Rennais - Monaco

20:00 | Ligue 1
  Lens - FC Metz

20:00 | Ligue 1
  Toulouse - Lorient

20:00 | Ligue 1
  Caen - Montpellier

20:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Bastia

20:15 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - FC Slovacko

20:45 | Eredivisie
  Cambuur L. - AZ Alkmaar

20:45 | Serie A
  Chievo - SS Lazio

21:00 | Major League Soccer, Playoffs
  New England - New York Red Bulls

21:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  San Lorenzo - Estudiantes

21:15 | Primeira Liga
  Sporting Lisboa - Vitoria Setubal

21:30 | Segunda Division
  CD Leganes - Valladolid

22:00 | Primera Division
  Celta de Vigo - SD Eibar

22:30 | Brasilero Serie A
  Internacional RS - Palmeiras SP

23:00 | Primera Division, Clausura
  Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion

  Sun 30. November

00:00 | Primera Division, Apertura Playoffs
  America - Unam Pumas

01:00 | Primera Division
  Iquique - U. Catolica

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Independiente - Newell's Old Boys

05:00 | A-League
  Wellington - Melbourne Heart

06:00 | K-League Classic, Championship Round
  Jeju Utd - FC Seoul

06:00 | K-League Classic, Championship Round
  Pohang Steelers - Suwon Samsung Bluewings

06:00 | K-League Classic, Championship Round
  Jeonbuk Hyundai Motors - Ulsan Hyundai

07:00 | A-League
  Newcastle - Central Coast

11:30 | Premier League
  Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva

12:00 | Primera Division
  At. Madrid - Deportivo

12:00 | Segunda Division
  Mallorca - Gijon

12:15 | Segunda Division
  Racing Santander - Alcorcon

12:15 | Segunda Liga
  Feirense - Sporting Lisbon B

12:30 | Serie B
  Bologna - Bari

12:30 | Eredivisie
  ADO Den Haag - Ajax Amsterdam

13:00 | Ukraine Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Shakhtar Donetsk

13:00 | Ukraine Premier League
  Volyn Lutsk - Illichivec Mariupol

13:00 | Superliga
  FK Novi Pazar - Partizan Beograd

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - FSV Frankfurt

13:30 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Kaiserslautern

13:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - RB Leipzig

13:35 | Arabian Gulf League
  Ahli Al-Fujirah - Baniyas SC

13:40 | Arabian Gulf League
  AL Ain - AL Nasr SC Dubai

13:45 | Scottish Cup
  Rangers - Kilmarnock

13:45 | Super League
  FC Vaduz - Thun

13:45 | Super League
  Young Boys Bern - St. Gallen

14:00 | Premier League
  Rubin Kazan - Dinamo Moscow

14:00 | Superligaen
  Hobro IK - Randers FC

14:00 | Ligue 1
  Bordeaux - Lille

14:30 | 1. Liga
  Vysocina Jihlava - Sparta Praha

14:30 | Eredivisie
  FC Twente - FC Groningen

14:30 | Eredivisie
  Excelsior Rotterdam - FC Zwolle

14:30 | Indian Super League
  Kerala Blasters FC - Club Chennai

14:30 | Pro League
  Anderlecht - Club Brugge

15:00 | Serie A
  Cesena - Genoa

15:00 | Serie A
  AC Milan - Udinese

15:00 | Serie A
  Empoli - Atalanta BC

15:00 | Serie A
  Palermo - Parma

15:00 | Serie A
  Cagliari - Fiorentina

15:00 | 1.NHL
  Istra 1961 - Dinamo Zagreb

15:00 | Süper Lig
  Mersin Idman Yurdu - Sivasspor

15:30 | 1. divisjon
  Lech Poznan - Gornik Zabrze

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - M'gladbach

16:00 | Ukraine Premier League
  Metalist Kharkiv - Zorya Lugansk

16:00 | Super League
  Zurich - Basel

16:00 | PrvaLiga
  Kalcer Radomlje - NK Koper

16:15 | Scottish Cup
  Hearts of Midlothian - Celtic

16:30 | Premier League
  Terek Grozniy - FK Krasnodar

16:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC

16:45 | Eredivisie
  PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam

17:00 | Superligaen
  FC Nordsjælland - Brøndby IF

17:00 | Segunda Division
  Recreativo - Mirandes

17:00 | Arabian Gulf League
  AL Jazeera - AL Wahda

17:00 | Arabian Gulf League
  Al-Ahli - Ras Al-Khaimah

17:00 | Segunda Division
  Barcelona B - Albacete

17:00 | Primera Division
  Sevilla FC - Granada

17:00 | Ligue 1
  Evian TGFC - EA Guingamp

17:15 | 1. Liga
  FK Jablonec - Viktoria Plzen

17:30 | Serie A, Andra runde
  LDU Quito - Independiente Jose Teran

17:30 | Bundesliga
  E. Frankfurt - Dortmund

17:30 | Serie A, Andra runde
  El Nacional - Emelec

17:35 | Saudi Professional League
  AL Ahli Jeddah - AL Faisaly

18:00 | Süper Lig
  Fenerbahce - Eskisehirspor

18:00 | Serie A
  Juventus - Turin

18:00 | 1. divisjon
  Slask Wroclaw - Pogon Szczecin

18:00 | Pro League
  Standard Liege - Kortrijk

18:15 | Segunda Division
  Zaragoza - Ponferradina

18:30 | Ukraine Premier League
  Poltava - Dynamo Kiev

18:30 | Ukraine Premier League
  Karpaty Lviv - Goverla-Zakarpatia Uzgorod

19:00 | Superligaen
  Aalborg BK - FC København

19:00 | Primera Division
  Cordoba - Villarreal

19:00 | Primera Division, Apertura Playoffs
  Toluca - Real San Luis

19:00 | Segunda Division
  CD Lugo - Tenerife

19:00 | Primeira Liga
  Academica - Benfica

19:30 | Serie A, Andra runde
  Manta FC - Mushuc Runa

19:30 | Serie A, Andra runde
  Olmedo - Universidad Catolica

20:00 | Brasilero Serie A
  Fluminense RJ - Corinthians SP

20:00 | Pro League
  Lierse - Lokeren

20:45 | Serie A
  AS Roma - Internazionale

21:00 | Ligue 1
  St. Etienne - Ol. Lyon

21:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Rosario Central - Racing Avellaneda

21:00 | Primera Division
  Valencia - FC Barcelona

21:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Tigre - Atletico De Rafaela

21:15 | Primeira Liga
  FC Porto - Rio Ave

22:00 | Primera Division
  Colo Colo - Cobreloa

22:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  River Plate - Banfield

22:45 | Serie A, Andra runde
  Barcelona - Deportivo Quito

23:00 | Primera Division, Clausura
  Cerro Porteño - Nacional Asuncion

  Mon 1. December

01:00 | Primera Division, Apertura Playoffs
  Atlas - Monterrey

01:00 | Primera Division
  CSD Barnechea - Cobresal

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Lanus - Boca Juniors

03:00 | Major League Soccer, Playoffs
  Seattle Sounders - Los Angeles

10:00 | Ungdomsliga
  Arsenal Tula - FK Ufa

14:30 | Indian Super League
  FC Goa - Northeast United FC

17:00 | Süper Lig
  Kardemir Karabük - Besiktas

18:00 | 1. divisjon
  Legia Warszawa - Cracovia Krakow

18:00 | Ukraine Premier League
  Dnipropetrovsk - Met. Donetsk

19:00 | Eerste Divisie
  Achilles - FC Volendam

19:00 | Superligaen
  FC Midtjylland - FC Vestsjaelland

19:00 | Premier League
  Beitar Jerusalem - Vitoria BA

19:30 | Süper Lig
  Trabzonspor - Genclerbirligi

19:45 | Challenge league
  Chiasso - Lausanne-Sports

20:00 | Eerste Divisie
  RKC Waalwijk - Maastricht

20:00 | Eerste Divisie
  FC Twente - FC Den Bosch

20:00 | Eerste Divisie
  Ajax - VV Venlo

20:15 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - 1. FC Nürnberg

20:30 | Ligue 2
  Nancy - Valenciennes

20:45 | Primera Division
  UD Almería - Vallecano

21:00 | Primeira Liga
  Pacos Ferreira - Estoril

21:00 | Serie A
  Sampdoria - Napoli

22:10 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Godoy Cruz - Olimpo

  Tue 2. December

14:30 | Indian Super League
  Delhi Dynamos FC - Atletico De Kolkata

16:00 | Coppa Italia
  SS Lazio - Varese

17:00 | Premier League
  Arsenal Tula - FC Ufa

17:00 | Premier League
  CSKA Moskva - Amkar Perm

18:00 | Coppa Italia
  Sassuolo - Pescara

19:00 | Ligue 1
  Lorient - Ol. Marseille

19:00 | Ligue 1
  FC Nantes - Toulouse

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - De Graafschap

21:00 | Coppa Italia
  Hellas Verona - Perugia Calcio Spa

21:00 | Ligue 1
  Monaco - Lens

  Wed 3. December

15:00 | Coppa Italia
  Atalanta BC - US Avellino

15:45 | Premier League
  Lokomotiv Moskva - Ural Ekaterinburg

15:45 | Premier League
  Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg

18:00 | Premier League
  Kuban Krasnodar - FK Krasnodar

18:00 | Premier League
  Terek Grozniy - Torpedo Moscow

18:00 | Coppa Italia
  Empoli - Genoa

19:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - Caen

19:00 | Ligue 1
  FC Metz - Bordeaux

19:00 | Ligue 1
  Montpellier - St. Etienne

19:00 | Ligue 1
  Nice - Stade Rennais

19:00 | Ligue 1
  Bastia - Evian TGFC

19:30 | Schweizer Cup
  SC Cham - Zurich

21:00 | Ligue 1
  Lille - Paris St.-Germain

21:00 | Coppa Italia
  Udinese - Cesena

  Thu 4. December

09:30 | A-League
  Sydney - Perth

15:45 | Premier League
  Lisma-Mordovia Saransk - Dinamo Moscow

17:45 | Premier League
  Spartak Moskva - FK Rostov

21:00 | Ligue 1
  Ol. Lyon - Stade de Reims


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
SV Horn - SV Mattersburg
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
SKN St. Polten - KSV 1919
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
FC Liefering - Floridsdo ..
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
Wacker Innsbruck - Austr ..
28 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
SpVgg Greuther Fürth - 1 ..
28 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
Erzgebirge Aue - FC Unio ..
28 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
SV Darmstadt 98 - Karlsr ..
28 Nov, 19:00 CET | Süper ..
Basaksehir FK - Bursaspor
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
SV Horn - SV Mattersburg
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
SKN St. Polten - KSV 1919
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
FC Liefering - Floridsdo ..
28 Nov, 18:30 CET | Først ..
Wacker Innsbruck - Austr ..
28 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
SpVgg Greuther Fürth - 1 ..
28 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
Erzgebirge Aue - FC Unio ..
28 Nov, 18:30 CET | 2. Bu ..
SV Darmstadt 98 - Karlsr ..
28 Nov, 20:00 CET | Ligue 2
AC Arles-Avignon - Dijon ..