English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Live Stream | Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Live Streaming | Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Streaming

Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Live Stream
Bundesliga | 12. April 2014, 15:30 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Unibet og LiveGoals.com tilbyr alle brukerne våre gratis LIVEstreaming fra kampen Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart.

Alt du trenger å gjøre er å logge inn på din Unibet konto, og du kan se kampen gratis.

Ikke har en Unibet konto?

Meld deg på HER for å begynne å se streaming i høy kvalitet gratis...


    Se Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart her!

    Slik kan du se gratis fotballstreaming LIVE
1. Gå til Unibet og opprett en konto.

2. Logg på kontoen din.
    Unibet tilbyr en 100% påmeldingsbonus på opp til £100.

3. Gå til seksjonen Live Betting
    (linken er plassert i øverste venstre hjørne).

4. Velg streamen Borussia Mönchengladbach mot VfB Stuttgart for å begynne å se...


Unibet tilbyr alle nye brukere en 100% påmeldingsbonus på opptil 1000 NOK for ditt første innskudd.

Få bonusen din nå - åpne en konto med Unibet i dag



Gratis Live Streams

  Wed 1. April

10:00 | Raanana, Israel
  Nedovyesov - Djere

13:00 | Raanana, Israel
  Kravchuk - Viola

12:40 | Raanana, Israel
  Kavcic - Sijsling

12:00 | J2
  Fagiano Okayama - Omiya Ardija

12:00 | J2
  JEF United - Cerezo Osaka

12:00 | J2
  Jubilo Iwata - Tochigi SC

12:00 | Premier League
  PFK Simurq Zaqatala - FC Olimpik Baku

14:20 | Raanana, Israel
  Arnaboldi - Ilhan

14:00 | Raanana, Israel
  Rola - Botzer

14:30 | Qatar F1, Singles
  Robredo - Vibert

16:00 | Raanana, Israel
  Sela - Weintraub

16:00 | Cup
  FC Slovacko - Mladá Boleslav

16:30 | Cup
  Blekitni Stargard S. - Lech Poznan

18:00 | Ukraine Cup
  Chernomorets Odessa - Dnipropetrovsk

18:30 | San Luis Potosi, Mexico
  Mcgee - Dzumhur

19:00 | Miami, USA
  Williams - Lisicki

19:50 | San Luis Potosi, Mexico
  De Paula - Menendez-Maceiras

19:50 | San Luis Potosi, Mexico
  Hank - Melzer

20:00 | Cup
  Podbeskidzie Bielsko Biala - Legia Warszawa

20:30 | Serie B
  Carpi FC - Bologna

20:30 | Cupa Romaniei
  Universitatea Cluj - Cluj

21:00 | San Luis Potosi, Mexico
  Duckworth - Arevalo

21:00 | Miami, USA
  Thiem - Murray

21:00 | Le Gosier, Guadeloupe
  Baghdatis - King

21:00 | Le Gosier, Guadeloupe
  Fratangelo - Gonzalez

22:20 | San Luis Potosi, Mexico
  Podlipnik-Castillo - Struvay

22:20 | Le Gosier, Guadeloupe
  Klec - Andujar

22:20 | Le Gosier, Guadeloupe
  Cunha - Mina

23:40 | Le Gosier, Guadeloupe
  Jasika - Chung

23:40 | Le Gosier, Guadeloupe
  Paire - Middelkoop

  Thu 2. April

00:30 | Primera Division, Clausura
  S. Wanderers - Palestino

00:45 | Copa Libertadores, Gruppe 2
  San Lorenzo - Sao Paulo SP

01:00 | Miami, USA
  Halep - Stephens

02:00 | San Luis Potosi, Mexico
  Novikov - Lorenzi

02:15 | Serie A, Første runde
  Barcelona - SD Aucas

03:00 | Copa Libertadores, Gruppe 2
  Corinthians SP - Danubio

03:00 | Brasiliansk cup
  Campinense PB - Gremio RS

03:00 | Miami, USA
  Berdych - Monaco

11:00 | A-League
  Brisbane - Central Coast

16:00 | Arabian Gulf League
  AL Dhafra - AL Nasr SC Dubai

18:30 | Arabian Gulf League
  AL Shabab AL Arabi - Ras Al-Khaimah

18:30 | Arabian Gulf League
  AL Ain - Al-Ahli

20:30 | Cupa Romaniei
  Steaua Bucuresti - P. Ploiesti

20:45 | League Cup, Final round
  Maritimo Funchal - FC Porto

  Fri 3. April

02:50 | Brasiliansk cup
  Remo PA - Atletico PR

10:40 | A-League
  Western Sydney - Melbourne Heart

13:35 | Chinese Super League
  Beijing Guoan FC - Shanghai Shenhua

13:45 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Guangzhou

15:45 | Arabian Gulf League
  Ahli Al-Fujirah - AL Wahda

15:55 | Arabian Gulf League
  AL Jazeera - AL Ittihad Kalba

16:00 | Ukraine Premier League
  Olimpik Donetsk - Goverla-Zakarpatia Uzgorod

16:00 | Championship
  Middlesbrough - Wigan

18:15 | Championship
  Ipswich - Bournemouth

18:15 | Super League
  FC Vaduz - Young Boys Bern

18:30 | Første liga
  USK Anif - SV Horn

18:30 | Arabian Gulf League
  AL Wasl SC - Sharjah FC

18:30 | Arabian Gulf League
  Ajman Club - Baniyas SC

18:30 | Første liga
  FAC Team für Wien - TSV Hartberg

18:30 | Første liga
  SKNV St. Pölten - SC Lustenau

18:30 | Første liga
  Wacker Innsbruck - LASK Linz

19:00 | Regionalliga Vest
  WSG Wattens - FC Wacker Innsbruck (A)

20:00 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam

20:00 | Eerste Divisie
  Helmond Sport - De Graafschap

20:00 | Eerste Divisie
  FC Volendam - FC Twente

20:00 | Eerste Divisie
  TOP Oss - FC Den Bosch

20:00 | Eerste Divisie
  VV Venlo - PSV Eindhoven

20:30 | Første liga
  SV Kapfenberg - Mattersburg

20:30 | Super League
  FC Sion - GC Zurich

20:45 | Primera Division
  SD Eibar - Vallecano

20:45 | Championship
  Derby - Watford

  Sat 4. April

08:35 | Chinese Super League
  Liaoning Hongyun - Changchun Yatai

10:30 | A-League
  Sydney - Adelaide

11:00 | Premier League
  Amkar Perm - Rubin Kazan

13:00 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - Braunschweig

13:00 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - 1. FC Heidenheim

13:00 | Ukraine Premier League
  Metalist Kharkiv - Met. Donetsk

13:15 | Premier League
  Dinamo Moscow - Lokomotiv Moskva

13:15 | 1. Divisjon
  Swindon - MK Dons

13:35 | Chinese Super League
  Chongqing Lifan - Hangzhou Lvcheng

14:30 | 1. Liga
  Hradec Kralove - Sparta Praha

15:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - M'gladbach

15:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - Mainz 05

15:30 | Bundesliga
  E. Frankfurt - Hannover

15:30 | Bundesliga
  Freiburg - 1. FC Köln

15:30 | Bundesliga
  Bayer Leverkusen - Hamburg

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - VfB Stuttgart

15:45 | Premier League
  FK Krasnodar - Lisma-Mordovia Saransk

16:00 | Segunda Division
  Mirandes - CE Sabadell

16:00 | Primera Division
  Sevilla FC - At. Bilbao

16:00 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - FK Austria Wien

16:00 | Ukraine Premier League
  Poltava - Dnipropetrovsk

17:00 | 1. Liga
  Pribram - Vysocina Jihlava

17:00 | 1. Liga
  Dukla Prague - FC Slovacko

17:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Mladá Boleslav

17:45 | Super League
  Thun - St. Gallen

17:45 | Super League
  Zurich - Luzern

18:00 | Primera Division
  Cordoba - At. Madrid

18:00 | Segunda Division
  Girona - Valladolid

18:00 | Premier League
  Spartak Moskva - Kuban Krasnodar

18:15 | Segunda Division
  CD Lugo - Mallorca

18:30 | Bundesliga
  SK Rapid Wien - Wolfsberger AC

18:30 | Bundesliga
  Admira Wacker - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  SCR Altach - SC Magna Wr. Neustadt

18:30 | Bundesliga
  Dortmund - Bayern München

18:30 | Eredivisie
  Vitesse - FC Groningen

18:30 | Eredivisie
  FC Zwolle - Willem II

19:45 | Eredivisie
  SC Heerenveen - NAC Breda

20:00 | Primera Division
  UD Almería - Levante

20:00 | Super League
  Basel - Aarau

20:15 | 1. Liga
  Slavia Praha - Bohemians 1905

20:45 | Eredivisie
  FC Dordrecht - Heracles Almelo

20:45 | Eredivisie
  FC Twente - PSV Eindhoven

21:30 | Segunda Division
  Albacete - Las Palmas

22:00 | Primera Division
  Malaga - Real Sociedad

  Sun 5. April

12:00 | Primera Division
  Real Madrid - Granada

12:00 | Segunda Division
  Real Betis - Osasuna

12:30 | Premier League
  Zenit St. Petersburg - CSKA Moskva

12:30 | Eredivisie
  FC Utrecht - Ajax Amsterdam

12:30 | Eredivisie
  AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam

13:00 | Ukraine Premier League
  Volyn Lutsk - Zorya Lugansk

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Erzgebirge Aue

13:30 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - FSV Frankfurt

13:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Karlsruher SC

13:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - Union Berlin

13:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - 1. FC Nürnberg

13:30 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - VfL Bochum

13:35 | Chinese Super League
  Tianjin Kangshifu - Sh. Telaishi

14:30 | Eredivisie
  Excelsior Rotterdam - ADO Den Haag

14:45 | Premier League
  Ural Ekaterinburg - FK Rostov

14:45 | 1. Liga
  Banik Ostrava - Viktoria Plzen

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Schalke 04

16:00 | Segunda Division
  Ponferradina - CD Leganes

16:00 | Ukraine Premier League
  Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk

16:30 | Bundesliga
  SV Ried - Sturm Graz

16:45 | Eredivisie
  Cambuur L. - Go Ahead Eagles

17:00 | Primera Division
  Valencia - Villarreal

17:00 | Segunda Division
  Gijon - Barcelona B

17:00 | Premier League
  FC Ufa - Terek Grozniy

17:00 | 1. Liga
  Slovan Liberec - Brno

17:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - SC Paderborn

18:15 | Segunda Division
  Numancia - Recreativo

18:30 | Ukraine Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Karpaty Lviv

19:00 | Primera Division
  Getafe - Deportivo

19:00 | Segunda Division
  Tenerife - Zaragoza

19:00 | Segunda Division
  Racing Santander - UD Llagostera

19:15 | Premier League
  Arsenal Tula - Torpedo Moscow

21:00 | Primera Division
  Celta de Vigo - FC Barcelona

21:00 | Segunda Division
  Alcorcon - CD Alaves

  Mon 6. April

09:00 | A-League
  Newcastle - Perth

13:30 | Championship
  Watford - Middlesbrough

14:30 | Eerste Divisie
  Helmond Sport - Almere City FC

14:30 | Eerste Divisie
  Sparta Rotterdam - Roda JC

14:30 | Eerste Divisie
  RKC Waalwijk - VV Venlo

14:30 | Eerste Divisie
  Fortuna Sittard - FC Den Bosch

14:30 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Club Brugge - Standard Liege

16:00 | Championship
  Brentford - Nottingham Forest

18:00 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Anderlecht - Charleroi

18:15 | Championship
  Wolverhampton - Leeds

20:00 | Primera Division
  RCD Espanyol - Elche

20:15 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Düsseldorf

  Tue 7. April

18:30 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - Ajax

20:00 | Primera Division
  At. Madrid - Real Sociedad

22:00 | Primera Division
  SD Eibar - Malaga

22:00 | Primera Division
  Levante - Sevilla FC


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
1 Apr, 10:00 CET | Raana ..
Nedovyesov - Djere
1 Apr, 11:20 CET | Raana ..
Kavcic - Sijsling
1 Apr, 11:20 CET | Raana ..
Kravchuk - Viola
1 Apr, 12:00 CET | J2
JEF United Chiba - Cerez ..
1 Apr, 12:00 CET | J2
Jubilo Iwata - Tochigi SC
1 Apr, 12:00 CET | J2
Fagiano Okayama - Omiya ..
1 Apr, 12:40 CET | Raana ..
Rola - Botzer
1 Apr, 12:40 CET | Raana ..
Arnaboldi - Ilhan
1 Apr, 12:00 CET | J2
JEF United Chiba - Cerez ..
1 Apr, 12:00 CET | J2
Fagiano Okayama - Omiya ..
1 Apr, 16:30 CET | Cup
Blekitni Stargard S. - K ..
1 Apr, 20:00 CET | Cup
TS Podbeskidzie Bielsko- ..
1 Apr, 20:30 CET | Serie B
Carpi FC - Bologna FC
1 Apr, 20:30 CET | Cupa ..
FC Universitatea Cluj - ..
2 Apr, 00:30 CET | Prime ..
Santiago Wanderers - Pal ..
2 Apr, 00:45 CET | Copa ..
CA San Lorenzo - Sao Pau ..