English   Kontakt   Annonsering   Sitemap

Velkommen til våre live fotballresultater, live score og tabeller med live kommentarer fra fotballkamper i hele verden.
Her finner du de nyeste fotballresultatene. Se målscorere og gule/røde kort ved å føre musen over resultatene
Klikk på GameCenter for detaljert kampdekning: Fotball live score, livestatistikk, live fotballkommentarer, startoppstillinger, spillerstatistikk ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Live Stream | Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Live Streaming | Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Streaming

Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart Live Stream
Bundesliga | 12. April 2014, 15:30 CET * Land restriksjoner kan gjelde.

Unibet og LiveGoals.com tilbyr alle brukerne våre gratis LIVEstreaming fra kampen Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart.

Alt du trenger å gjøre er å logge inn på din Unibet konto, og du kan se kampen gratis.

Ikke har en Unibet konto?

Meld deg på HER for å begynne å se streaming i høy kvalitet gratis...


    Se Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart her!

    Slik kan du se gratis fotballstreaming LIVE
1. Gå til Unibet og opprett en konto.

2. Logg på kontoen din.
    Unibet tilbyr en 100% påmeldingsbonus på opp til £100.

3. Gå til seksjonen Live Betting
    (linken er plassert i øverste venstre hjørne).

4. Velg streamen Borussia Mönchengladbach mot VfB Stuttgart for å begynne å se...


Unibet tilbyr alle nye brukere en 100% påmeldingsbonus på opptil 1000 NOK for ditt første innskudd.

Få bonusen din nå - åpne en konto med Unibet i dag



Gratis Live Streams

  Sat 18. April

05:30 | China F3, Singles
  Huang - Lopez-Perez

12:30 | Süper Lig
  Konyaspor - Akhisar Bld Spor

15:00 | Süper Lig
  Caykur Rizespor - Kasimpasa

15:15 | Individuelle kamper
  Rus - Stosur

18:00 | Süper Lig
  Eskisehirspor - Fenerbahce

19:00 | Individuelle kamper
  Abanda - Begu

19:45 | Eredivisie
  PSV Eindhoven - SC Heerenveen

19:45 | Eredivisie
  Vitesse - FC Dordrecht

20:00 | Segunda Division
  Mirandes - Las Palmas

20:00 | Pro League, Europa League Playoffs
  KV Oostende - Westerlo

20:00 | Primera Division
  Real Madrid - Malaga

20:00 | Pro League, Europa League Playoffs
  Zulte-Waregem - KV RS Waasland Beveren

20:00 | Pro League, Europa League Playoffs
  RRC Peruwelz - Lokeren

20:00 | Super League
  Zurich - St. Gallen

20:00 | Ligue 1
  Bastia - Stade de Reims

20:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - Evian TGFC

20:00 | Ligue 1
  Lorient - Toulouse

20:00 | PrvaLiga
  NK Koper - Kalcer Radomlje

20:00 | Ligue 1
  FC Metz - Lens

20:00 | Ligue 1
  Monaco - Stade Rennais

20:05 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - NK Maribor

20:15 | 1. Liga
  Slovan Liberec - Sparta Praha

20:30 | Primera Division, Clausura
  Racing Montevideo - Nacional de Montevideo

20:30 | 1. divisjon
  Cracovia Krakow - Pogon Szczecin

20:45 | Eredivisie
  Willem II - FC Groningen

21:00 | Major League Soccer
  Montreal Impact - Chicago Fire

21:10 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  CA Sarmiento - Arsenal

21:30 | Segunda Division
  Racing Santander - CD Lugo

21:30 | Segunda Division
  Albacete - Recreativo

21:35 | Individuelle kamper
  Bouchard - Dulgheru

22:00 | Primera Division
  At. Bilbao - Getafe

  Sun 19. April

00:00 | Primera Division, Clausura
  America - Jaguares

00:30 | Sarasota, USA
  Olivo - DEL Bonis

01:00 | Major League Soccer
  Washington DC - Houston Dynamo

01:30 | Major League Soccer
  Columbus Crew - Orlando City SC

01:30 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Velez Sarsfield - Gimnasia LP

02:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Belgrano - Crucero Del Norte

02:00 | Primera Division, Clausura
  Tigres - Monterrey

02:30 | Major League Soccer
  FC Dallas - Toronto FC

03:00 | Major League Soccer
  Colorado Rapids - Seattle Sounders

03:30 | Major League Soccer
  Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps

04:30 | Major League Soccer
  Los Angeles - Kansas City

06:00 | J2
  Jubilo Iwata - FC Tokyo Verdy

07:00 | J2
  Yokohama FC - V-Varen Nagasaki

07:00 | K-League Classic
  Incheon United - Ulsan Hyundai

09:00 | J2
  Ehime FC - JEF United

09:00 | A-League
  Perth - Melbourne Heart

09:00 | K-League Classic
  Busan I Park - Chunnam Dragons

09:35 | Chinese Super League
  Chongqing Lifan - Sh. Telaishi

12:00 | Primera Division
  Vallecano - UD Almería

12:00 | Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Eskisehirspor

12:00 | Segunda Division
  Real Betis - Zaragoza

12:00 | Süper Lig
  Bursaspor - Büyüksehyr Bld.Spor

12:00 | Süper Lig
  Balikesirspor - Kayseri Erciyesspor

12:15 | Segunda Liga
  Beira Mar - Desportivo Chaves

12:30 | Premier League
  CSKA Moskva - FK Krasnodar

12:30 | Eredivisie
  Feyenoord Rotterdam - Go Ahead Eagles

13:00 | Virsliga
  FK Spartaks - FK Jelgava

13:00 | Ukraine Premier League
  Olimpik Donetsk - Dnipropetrovsk

13:15 | Scottish Cup
  Inverness CT - Celtic

13:30 | 2. Bundesliga
  SpVgg Greuther Fürth - Union Berlin

13:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - FSV Frankfurt

13:30 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - 1. FC Heidenheim

13:45 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Shanghai Shenhua

13:45 | Super League
  FC Vaduz - Aarau

13:45 | Super League
  Young Boys Bern - Thun

14:00 | Mersin, Turkey
  Ilhan - Coppejans

14:00 | Ligue 1
  Lille - Bordeaux

14:00 | Süper Lig
  Sivasspor - Balikesirspor

14:30 | Eredivisie
  Ajax Amsterdam - NAC Breda

14:30 | Eredivisie
  Heracles Almelo - FC Zwolle

14:30 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - Almere City FC

15:00 | Premier League
  Terek Grozniy - Dinamo Moscow

15:00 | Allsvenskan
  Åtvidaberg - Falkenbergs FF

15:00 | Veikkausliiga
  HJK Helsinki - FC Lahti

15:00 | Veikkausliiga
  FC KooTeePee - Kuopio PS

15:00 | Veikkausliiga
  IFK Mariehamn - HIFK

15:00 | Süper Lig
  Genclerbirligi - Trabzonspor

15:00 | Veikkausliiga
  Seinajoen JK - RoPS Rovaniemi

15:30 | Eliteserien
  Bodø/Glimt - Odd Grenland

15:30 | Primera Division, Clausura
  River Plate (URU) - Juventud Piedras

15:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - Hamburg

15:30 | 1. divisjon
  Gornik Leczna - Lech Poznan

16:00 | PrvaLiga
  NK Krka - Olimpia Ljubljana

16:00 | Super League
  Luzern - GC Zurich

16:00 | Segunda Division
  Alcorcon - Mallorca

16:00 | 1. Liga
  Brno - Mladá Boleslav

16:00 | FA Cup
  Aston Villa - Liverpool

16:00 | Ukraine Premier League
  Chernomorets Odessa - Goverla-Zakarpatia Uzgorod

16:00 | Football National League
  FC Sokol Saratov - Anzhi Makhachkala

16:15 | Super League
  Atromitos Athen - PAS Giannina

16:30 | Bundesliga
  FK Austria Wien - Wolfsberger AC

16:45 | Eredivisie
  FC Utrecht - FC Twente

17:00 | Ligue 1
  Montpellier - Caen

17:00 | 1.NHL
  NK Osijek - NK Zadar

17:00 | 1. Liga
  Hradec Kralove - Pribram

17:00 | Superligaen
  Brøndby IF - Hobro IK

17:00 | Segunda Division
  Numancia - Barcelona B

17:00 | Primera Division
  Granada - Sevilla FC

17:30 | Allsvenskan
  Häcken - IFK Göteborg

17:30 | Premier League
  Kuban Krasnodar - Zenit St. Petersburg

17:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - Schalke 04

18:00 | 1st Division
  Strømmen - Bærum

18:00 | 1. divisjon
  Legia Warszawa - Zawisza

18:00 | Eliteserien
  Stabæk - Viking

18:00 | Eliteserien
  Tromsø - Lillestrøm

18:00 | Eliteserien
  Molde - Aalesund

18:00 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Club Brugge - Anderlecht

18:00 | Eliteserien
  Sandefjord - Sarpsborg 08

18:00 | 1st Division
  Kristiansund BK - Åsane

18:00 | 1st Division
  Sandnes Ulf - Nest-Sotra

18:00 | 1st Division
  Sogndal - Hønefoss

18:00 | Süper Lig
  Galatasaray - Gaziantepspor

18:00 | Superliga
  Partizan Beograd - FK Mladost Lucani

18:15 | Segunda Division
  Valladolid - CE Sabadell

18:30 | Ukraine Premier League
  Volyn Lutsk - Dynamo Kiev

18:30 | Super League
  Olympiakos - Levadiakos

19:00 | Primera Division
  Villarreal - Cordoba

19:00 | Primeira Liga
  Sporting Lisboa - Boavista Porto

19:00 | Segunda Division
  Tenerife - UD Llagostera

19:00 | Primera Division, Clausura
  Unam Pumas - Santos

19:15 | Premier League, Playoffs 1-6
  Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem

20:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Nueva Chicago - Racing Avellaneda

20:30 | Pro League, Mesterskapsrunde
  Kortrijk - Charleroi

20:30 | Primera Division, Clausura
  CA Atenas de San Carlos - Penarol

21:00 | Ligue 1
  Ol. Lyon - St. Etienne

21:00 | Primera Division
  SD Eibar - Celta de Vigo

23:00 | Torneo Clausura
  Guarani Asuncion - Sp. San Lorenzo

23:00 | Major League Soccer
  Philadelphia Union - New England

23:15 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  River Plate - Banfield

23:30 | Paulista, Serie A1, Playoffs
  Santos SP - Sao Paulo SP

  Mon 20. April

01:00 | Major League Soccer
  New York City FC - Portland Timbers

16:00 | Premier League
  Amkar Perm - Arsenal Tula

18:00 | 1. Liga
  FK Teplice - Viktoria Plzen

18:00 | 1. divisjon
  Gornik Zabrze - Belchatow

18:30 | Første liga
  SC Lustenau - Wacker Innsbruck

18:30 | Premier League
  FK Rostov - Torpedo Moscow

19:00 | 1st Division
  Fredrikstad - Levanger

19:00 | 1st Division
  Hødd - SK Brann

19:00 | Süper Lig
  Besiktas - Kardemir Karabük

19:00 | Süper Lig
  Fenerbahce - Bursaspor

19:00 | Süper Lig
  Mersin Idman Yurdu - Akhisar Bld Spor

19:00 | Allsvenskan
  Helsingborgs IF - Norrköping

19:00 | Allsvenskan
  Örebro SK - GIF Sundsvall

19:05 | Allsvenskan
  Malmö FF - Hammarby

19:45 | Challenge league
  Schaffhausen - Winterthur

20:00 | Eerste Divisie
  PSV Eindhoven - Roda JC

20:15 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - RB Leipzig

20:30 | Ligue 2
  AC Havre - Brest

20:45 | Primera Division
  Elche - Real Sociedad

21:00 | Primeira Liga
  Maritimo Funchal - Nacional

  Tue 21. April

02:10 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Quilmes - Union de Santa Fe

11:30 | AFC Champions League, Gruppe H
  Western Sydney - Kashima Antlers

12:30 | AFC Champions League, Gruppe H
  FC Seoul - Guangzhou

12:30 | AFC Champions League, Gruppe G
  Urawa Reds - Suwon Samsung Bluewings

13:00 | AFC Champions League, Gruppe C
  Lokomotiv Tashkent - Al-Hilal

13:30 | AFC Champions League, Gruppe G
  Beijing Guoan FC - Brisbane

15:30 | AFC Champions League, Gruppe D
  Tractor Sazi Tabriz FC - Nasaf Qarshi FC

18:00 | NM
  Lokomotiv Oslo - Vålerenga

18:00 | AFC Champions League, Gruppe C
  Al-Sadd - Foolad Khuzestan FC

18:30 | Første liga
  FAC Team für Wien - USK Anif

18:30 | Første liga
  LASK Linz - TSV Hartberg

18:30 | Første liga
  Mattersburg - SV Horn

18:30 | Første liga
  SV Kapfenberg - SKNV St. Pölten

18:30 | Allsvenskan
  IF Elfsborg - AIK

19:30 | AFC Champions League, Gruppe D
  AL Ahli Jeddah - Al-Ahli

23:00 | Primera Division, Torneo Innledende runder
  Colon - Atletico De Rafaela

  Wed 22. April

00:00 | Copa Libertadores, Gruppe 3
  Mineros de Guayana - Huracan

01:30 | Copa Libertadores, Gruppe 3
  Cruzeiro MG - Universitario De Sucre

03:45 | Copa Libertadores, Gruppe 7
  Nac. Medellin - Libertad Asuncion

03:45 | Copa Libertadores, Gruppe 7
  Barcelona - Estudiantes

12:00 | Nabisco Cup, Gruppe A
  FC Tokyo - Sagan Tosu

12:00 | AFC Champions League, Gruppe E
  Kashiwa Reysol - Jeonbuk Hyundai Motors

12:30 | AFC Champions League, Gruppe F
  Seongnam Ilhwa Chunma - Provincial Electricitiy FC

13:00 | AFC Champions League, Gruppe E
  Shandong Luneng - B. Binh Duong

16:00 | AFC Champions League, Gruppe A
  Bunyodkor - Al-Nasr

16:30 | AFC Champions League, Gruppe B
  Naftoon Tehran - Pakhtakor

17:30 | AFC Champions League, Gruppe A
  Lekhwiya - Piroozi Perspolis

19:40 | AFC Champions League, Gruppe B
  Al-Shabab - AL Ain

22:00 | Serie A, Første runde
  Emelec - Independiente Jose Teran

22:30 | Copa Libertadores, Gruppe 4
  Internacional RS - THE Strongest

  Thu 23. April

00:45 | Copa Libertadores, Gruppe 1
  Atletico MG - Colo Colo

00:45 | Copa Libertadores, Gruppe 1
  Santa Fe - Atlas

03:00 | Copa Libertadores, Gruppe 2
  Sao Paulo SP - Corinthians SP

17:30 | Veikkausliiga
  FC Ilves - FC KooTeePee

17:30 | Veikkausliiga
  RoPS Rovaniemi - FC Inter Turku

17:30 | Veikkausliiga
  HIFK - HJK Helsinki

17:30 | Veikkausliiga
  FC Lahti - IFK Mariehamn

17:30 | Veikkausliiga
  Kuopio PS - Vaasa PS

  Fri 24. April

18:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Nürnberg - Sandhausen

18:30 | 2. Bundesliga
  VfL Bochum - Kaiserslautern

18:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Darmstadt

20:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - Schalke 04

20:45 | Primera Division
  Cordoba - At. Bilbao


Nyeste videoer
   Sponsorer
Unibet
Ladbrokes
Bwin
Free TV
18 Apr, 05:30 CET | China ..
Huang - Lopez-Perez
18 Apr, 12:30 CET | Süper ..
Konyaspor - Akhisar Bld ..
18 Apr, 15:00 CET | Süper ..
Caykur Rizespor - Kasimp ..
18 Apr, 15:15 CET | Indiv ..
Rus - Stosur
18 Apr, 18:00 CET | Süper ..
Eskisehirspor - Fenerbahce
18 Apr, 19:00 CET | Indiv ..
Abanda - Begu
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
SC Bastia - Stade Reims
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
EA Guingamp - Evian TG
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
SC Bastia - Stade Reims
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
EA Guingamp - Evian TG
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
FC Lorient - Toulouse
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
FC Metz - RC Lens
18 Apr, 20:00 CET | Ligue 1
AS Monaco - Stade Rennais
18 Apr, 20:00 CET | Prime ..
Real Madrid - Malaga CF
18 Apr, 20:30 CET | 1. di ..
KS Cracovia - MKS Pogon ..
18 Apr, 22:00 CET | Prime ..
Athletic Bilbao - Getafe ..